Age of Wushu Dynasty

بازی زیبا و استراتژیک Age of Wushu Dynasty

با گرافیک بسیار عالی و جزئیات زیاد

گیم پلی روان و سرگرم کننده در سبک RPG

محصول استودیوی Snail Games USA

نسخه معمولی + نسخه مود شده

افسانه های باستانی چینی همواره جزو محبوب ترین افسانه های جهانی به شمار می روند. معمولاً جنگ های با شکوه و مبارزات بر مبنای هنرهای رزمی، باعث می شود تا داستان های این افسانه ها رنگ و بوی متفاوتی به خود بگیرند. این نوع افسانه ها، ایده ای مناسب برای ساخت فیلم های سینمایی و البته بازی های ویدئویی هستند. استودیوی Snail Games یکی از استودیوهای بازی سازی مدرن می باشد که با الهام گرفتن از این افسانه ها یک بازی زیبا، استراتژیک و هیجان انگیز تهیه و عرضه کرده است که در این مطلب از وب سایت برترین های اندروید به معرفی جوانب آن می پردازیم.

age-of-wushu-dynasty-2

ویژگی ها :

 • طراحی های عالی و جزئیات گرافیکی بالا
 • گیم پلی حرفه ای و روان در سبک RPG یا نقش آفرینی
 • وجود المان های استراتژیکی بسیار
 • دارای خط داستانی جذاب و زیبا در مورد سلسه ووشو
 • وجود شخصیت های مختلف با توانایی های منحصر به فرد
 • مبارزه های تن به تن و گروهی
 • وجود مکان های دیدنی و باستانی چین
 • قابلیت کسب مهارت های ویژه، ارتقاء شخصیت ها و سلاح ها و …
 • قابلیت تعلیم در 4 مدرسه هنرهای رزمی مختلف
 • دارای سیستم کمبت حرفه ای و جذاب
 • دارای بخش آنلاین PvP و Co-op

age-of-wushu-dynasty-logo

معرفی و بررسی بازی Age of Wushu Dynasty

بازی Age of Wushu Dynasty یا عصر سلسه (خاندان) ووشو نام یک بازی زیبا در سبک اصلی RPG با بهره گیری از عناصر تاریخی مربوط به دوران های باستانی چین می باشد که به خاطر ویژگی های جذاب و حرفه ایش، گیمرهای حرفه ای را هدف قرار داده است. ماجرای بازی به سرزمین های باستانی چین مربوط می شود. جایی که مدارس هنرهای رزمی رو به گسترش بود.

در این بازی شما با یادگیری فنون رزمی به ویژه در سبک های کونگ فو و ووشو، به سرزمین جیانگو (Jianghu) سفر می کنید تا با رقبای خود دیدار داشته باشید. شما با شرکت در مبارزات تلاش می کنید تا به یک استاد هنرهای رزمی تبدیل شوید. در طول این بازی، قهرمانان داستان به نقاط مختلفی سفر می کنند. زمان بازی در زمان حکمرانی سلسله قدرتمند مینگ (Ming) می باشد. موقعیت ها و مکان های بازی و همچنین شخصیت پردازی ها و لباس ها و … همگی از روی مدل های اصلی ساخته شده اند.

در بازی Age of Wushu Dynasty شما می بایست از میان 4 مدرسه اصلی هنرهای رزمی، یکی را انتخاب کرده و در آن به عنوان یک شاگرد شروع به فعالیت کنید.

شما بعد از کسب مهارت های لازم به مأموریت ها و مسابقات بزرگ فرستاده می شود تا از هنرهای رزمی خود برای تبدیل شدن به استادی ماهر بهره مند شوید. سبک بازی از جمله مزایای اصلی آن می باشد. بازی در سبک RPG با عناصر استراتژیکی و اکشن می باشد. نمای بازی از بالا و در حالت سوم شخص درست مثل دیگر بازی های سبک نقش آفرینی می باشد.

گرافیک بالا و بسیار روان و طراحی های کاملاً سه بعدی باعث شده است تا بازی Age of Wushu Dynasty از لحاظ محتوای گرافیکی نیز در سطح بسیار بالایی قرار بگیرد. Age of Wushu Dynasty یک بازی ساده نیست و باید گفت که این بازی هوش و توانایی های شما را در زمینه مبارزات به چالش می کشد. پس اگر یک گیمر حرفه ای نیستید و با بازی های RPG زیاد آشنا نیستید، شاید این بازی برای شما دشوار باشد!

محل قرار گیری فولدر دیتا:

Android/data

نکته مهم:

بازی آنلاین می باشد. همچنین توجه داشته باشید که سرورهای بازی برای اکثر ISP های ایران مسدود هستند، لذا در صورتی که در اولین اجرا، بازی در بخش لودینگ و Updating گیر کرد، از برنامه های گذر از تحریم استفاده کنید. همچنین، دیتای اصلی بازی هم در اولین اجرا دانلود خواهد شد.