بازی جنگ هوایی Aircraft Combat 1942

با بیش از 10 میلیون دانلود از گوگل پلی

+ به همراه نسخه مود شده بازی

Aircraft Combat 1942 نام بازی سرگرم کننده در سبک اکشن/استراتژی برای اندروید می باشد که در آن شما هدایت هواپیماهای جنگی را بر عهده خواهید داشت.

Aircraft-Combat

ویژگی ها:

  • گرافیک سه بعدی بسیار عالی و خیره کننده
  • 17 هواپیمای با طراحی واقعی و زیبا
  • وجود اسلحه های قدرتمند و بی نظیر
  • دستاوردهای مختلف در طول
  • سیستم کنترل هواپیمای بسیار عالی و ساده
  • قابلیت یادگیری بسیار ساده بازی
  • قابلیت اجرا بر روی دستگاه های قدیمی

 Aircraft Combat 1942 بازی سرگرم کننده و جذاب برای گوشی های اندرویدی می باشد که روایت های جنگ جهانی دوم می باشد. بازی که در آن شاهد جنگ بین هواپیماهای جنگی خواهید بود که به دنبال نابود کردن یکدیگر هستند. شما نیز خلبان یکی از همین هواپیماهای جنگی هستید که باید بتوانید با شکست دادن و نابود کردن هواپیماهای نیروهای دشمن، امتیازات بیشتری به دست بیاورید. هدف اصلی شما نیز همین موضوع بوده و باید تلاش خود را برای نابود کردن بیشتر نیروهای دشمن قرار دهید. در این بازی هواپیماهای جنگنده مختلفی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می توانید از آنها استفاده کنید. توجه داشته باشید که همه هواپیماهای جنگنده در ابتدای بازی قابل انتخاب نیستند و شما باید برای باز کردن تمام آنها بازی را به سطح های بالاتر برسانید.

دستاودرهای زیادی در بازی Aircraft Combat وجود دارند که امکان انجام بازی را برایتان لذت بخش تر و هیجان انگیزتر خواهند کرد. گیم پلی بازی می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند. کنترلگر بازی بسیار روان و ساده طراحی شده است که امکان کنترل و مدیریت هواپیماها را در بازی خواهید داشت. بازی دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای نیز می باشد. در ادامه می توانید این بازی را به همراه نسخه مود شده، با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

نکته: دیتای بازی  با حجم تقریبی 200 مگابایت از طریق خود بازی باید دانلود شود.