بازی شبیه سازی هواپیما سواری Airplane! 2

کسب امتیاز 3.9 در گوگل پلی

+ به همراه نسخه مود شده بازی

Airplane نام بازی بی نظیر برای علاقه مندان به هواپیما سواری می باشد و می توانید این عمل را در گوشی همراه کاربران شبیه سازی کند.

Airplane!-2

ویژگی ها:

  • 96 هواپیمای مختلف (جت، هلیکوپتر، نظامی، حمل و نقل و مسافر بری)
  • پرواز در هوای آفتابی، باد، مه، شب، طوفان و …
  • مراحل مختلف در شهرها، کوه ها و ناو هواپیما بر
  • ساعت ها گیم پلی بسیار جذاب و هیجان انگیز

 

بازی هایی که در سبک شبیه سازی برای اندروید عرضه می شوند معمولا طرفداران بسیار زیادی نیز دارند. دلیل این امر این است که در این سری از بازی ها، کاربران به خوبی با بازی ارتباط برقرار می کنند و تصور می شود که خود کاربر در داخل بازی و در حال انجام دادن آن است. بازی های شبیه ساز به چندین دسته مختلف تقسیم می شوند که از جمله انها می توان به شبیه ساز ماشین سواری، شبیه ساز فوتبال، شبیه ساز مدیریت، شبیه ساز قایق سواری، شبیه ساز هواپیما سواری و … اشاره کرد. اگر شما از جمله افرادی هستید که به بازی های شبیه سازی هواپیما سواری علاقه مند هستید، حتما با ما در ادامه همراه باشید.

Airplane نام بازی شبیه سازی هواپیما سواری برای گوشی های اندروید می باشد که در آن بعد از انتخاب هواپیمای مورد نظر خود، می توانید در مکان های مختلف به هواپیما سواری پرداخته و از انجام این کار لذت ببرید. در این بازی بیش از 90 هواپیمای مختلف از انواع متفاوت، مانند نظامی، مسافر بری، باربری، گشت زنی و … قرار داده شده است که می توانید از میان آنها هرکدام را که خواستید به دلخواه خودتان انتخاب کنید. در اسکرین بازی، در قسمت بالای بازی شاهد اطلاعاتی مربوط به کیلومتر، سرعت و … از هواپیمای خود خواهید بود که می توانید با مشاهده آن کنترل بیشتر و راحت تری بر روی هواپیمایی که سوار آن هستید، داشته باشید. هواپیما سواری هایی که در بازی اندروید Airplane انجام می شود در مکان های مختلفی به انجام خواهد رسید. این محل ها، شامل داخل شهر، بیابان، باند هواپیما، جنگل و … می باشد. شما شاهد آب و هواهای متفاوتی در طول عملیات پرواز خواهید بود و هواهای آفتابی، بارانی، طوفانی، مه و … را تجربه خواهید کرد.

کنترلگر بازی شبیه سازی Airplane به طوری طراحی شده است که شما امکان کنترل جهت حرکت و همچنین میزان ارتقاع هواپیما را خواهید داشت. کنترل جهت حرکت هواپیما با استفاده از دکمه هایی که در صفحه وجود دارد، انجام خواهد شد و همچنین میزان ارتقاع هواپیما نیز با استفاده از اهرمی که در سمت مقابل همین دکمه ها وجود دارد، امکان پذیر است. بدون شک، بازی Airplane به عنوان یکی از بهترین شبیه سازهای بازی هواپیما در اندروید شناخته می شود که با دارا بودن امکاناتی بسیار عالی، این کار را به خوبی انجام داده است تا کاربران امکان تجربه یک هواپیما سواری بسیار عالی را داشته باشند. اگر شما نیز از علاقه مندان به بازی های شبیه سازی هواپیما سواری هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه Airplane را از دست ندهید.