Alchemy War: Clash of Magic

بازی Alchemy War: Clash of Magic عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های استراتژی است که توسط تیم توسعه Chessia Games طراحی و منتشر شده است.

داستان بازی Alchemy War: Clash of Magic

روزی روزگاری ، در گوشه ای دنیا اقلیمی کیمیاگری قدیمی وجود داشت که از جن ، جادوگران ، درختان مسحور و انواع موجودات جادویی ساکن بود. شیطان بزرگ به سحر و جادو کیمیاگری تسلط می یابد و جهان کیمیاگری را به روشی استبدادی اداره می کند. مردم ناراضی از جکومت او ، شش شوالیه عدالت خواه در مقابل شیطان بزرگ با سحر و جادو بپا می خیزیند و باعث می شوند او در خواب عمیقی فرو رود. از آن به بعد مردم در آرامش و خوشبختی زندگی می کردند. با این حال ، قدرت شر هرگز نمی میرد …
سرانجام روزی شیطان بزرگ توسط بنده وفادارش بیدار می شود .اکنون زمان آن رسیده که سفر انتقام جویانه خود را شروع کنید!هر آنچه متعلق به شماست را پس بگیرید و دوباره خون و کابوس به این قاره بیاورید.

ویژگی های Alchemy War: Clash of Magic

  • بازی استراتژی در زمان واقعی (RTS): نبرد حماسی از پیش محاسبه نشده است ، در زمان واقعی روی نقشه اتفاق می افتد. امکانات مهمی در جنگ وجود دارد ، شما باید نیروهایی را برای کشف و جنگ بفرستید.
  • ویژگی های کلاسیک RTS: کلاسیک ترین اقدام کنترلی را در بازی های RTS تحقق بخشید: ساختن ، نگه داشتن و حمله به حالت های مختلف ، محیط اطراف و آتش تمرکز ، مهارت بازیگران توسط کتابچه راهنمای کاربر ، وجود Chokepoint. در هنگام  از دست دادن و مرگ نیروهای خود باید برای استخدام موجودات جدید منابعی را مصرف کنید.
  • چندین ترکیب استراتژی: سازندهای مختلف را امتحان کنید تا از قدرت خود در جنگ کیمیاگری حداکثر استفاده کنید. سعی کنید موجودات خود را به 2 یا 3 سرباز تقسیم کنید. از محدودیت نژادی نهایت استفاده را ببرید. اعزام موجودات مختلف بر اساس صفات دشمن و نژاد آنها. استفاده انعطاف پذیر از نیروهای هوایی برای محدود کردن نیروهای زمینی دشمن.
  • حالت های مختلف گیم پلی: دفاع از برج ، باس فایت ، اسکورتینگ بازی و حالت بی پایان. از پادشاهی هایی که پس گرفتید  می بایست دفاع کنید. شاید کسی در حال طرح ریزی برای شورش باشدو
  • احضار موجودات جادویی: 6 نژاد منحصر به فرد (انسان ، اورک ، وحشی ، ارواح ، دیو و فانتزی) ، ده ها کلاس ، صدها شکل و مهارت موجودی در بازی وجود دارد. موجودات را با غذاهای مورد علاقه شان تغذیه کنید و موجودات قدرتمند را با تجهیزات قوی تر کنید.
  • اژدها و ویرانه های اسرارآمیز را کشف کنید: سیاه چال و ویرانه ها به طور تصادفی تولید می شوند. باس فایت های بازی به خوب طراحی شده اند و با مهارت های مختلف منتظر چالش شما هستند. پر از مارپیچهای شگفت آور ، پاداش های جذاب و معماهای غنی. هر کاوش یک تجربه ماجراجویی منحصر به فرد اعطا می کند.
  • امپراطوری را فتح کنید و دور آنها حصارها را ایجاد کنید.
  • گیم پلی چند نفره را در حالت MOBA ، حالت دفاع برج و حالت اسکورت تجربه کنید.

بازی Alchemy War: Clash of Magic عنوانی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های ماجراجویی و نقش آفرینی است که از داستان و شخصیت ها خوبی برخوردار است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.