جدیدترین نسخه برنامه All Physics Formula

برنامه های مختلف اندرویدی می توانند به شما در انجام کار های مختلف کمک کنند. به کمک برنامه های دسته ی اموزشی می توانید به راحتی موارد درسی و اموزشی خود را مشاهده کرده و همیشه همراه خود داشته باشید.

برنامه All Physics Formula یک ابزار بسیار جالب است که با استفاده از ان می توانید به تمامی فرمول های فیزیک دسترسی پیدا کنید. همان طور که از نام این برنامه ی جذاب نیز پیداست شما با استفاده از ان می توانید به فرمول های فیزیک دسترسی پیدا کنید. فرمول های فیزیک یکی از دشوار ترین چیز ها برای حفظ کردن هستند که باید از ان ها استفاده کنید تا بتوانید مسائل مختلف فیزیک را حل کنید. اما با استفاده از این برنامه می توانید در هر لحظه و هر مکان به ان ها دسترسی پیدا کنید. تمامی فرمول های فیزیک در بخش های مختلف برای شما اماده شده اند و می توانید به راحتی به ان ها دسترسی پیدا کنید.

All Physics Formula دانلود برنامه تمام فرمول های فیزیک

ویژگی های برنامه All Physics Formula

  • یک برنامه آموزشی جذاب
  • رابط کاربری ساده و اسان
  • دسته بندی فرمول ها
  • نمایش مناسب تمامی فرمول ها
  • نمایش توضیحات برای متغیر های هر فرمول
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه All Physics Formula یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید به راحتی اقدام به مشاهده ی فرمول های فیزیک کنید. تمامی فرمول های برای شما در دسته بندی های مختلف موجود می باشند و می توانید به راحتی به تمامی ان ها دسترسی پیدا کنید. فرمول ها در دسته بندی های مختلف طبقه بندی شده اند و برای هر فرمول توضیحات مناسبی برای متوجه شدن متغیر های به کار رفته در هر فرمول درج شده است. برنامه رابط کاربری اسانی دارد و به راحتی همیشه و همه جا قابل استفاده است.