Almightree: The Last Dreamer

بازی جذاب و سرگرم کننده Almightree: The Last Dreamer

محصولی از شرکت Crescent Moon Games سازنده بازی هایی همچون EXILES و Redline Rush

در سبک Adventure (ماجراجویی) با عناصر فکری و پازلی

به همراه گرافیک و گیم پلی بسیار عالی

با امتیاز 4.2 از 5 و با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی

Almightree: The Last Dreamer یکی دیگر از عناوین محبوب استودیوی بازی سازی Crescent Moon Games می باشد که بعد از به محبوبیت رسیدن بازی های قبلی این شرکت ساخته شد و به عبارتی از محبوبیت بازی های قبلی برای حضور در بین بازی های معتبر استفاده کرده است. Almightree: The Last Dreamer را می توان یک اثر نوین و تقریباً متفاوت دانست. داستان و محتوای تماماً فانتزی این بازی در کنار گیم پلی ساده اما فکری و معمایی آن، این بازی را به یکی از بازی های دوست داشتنی این شرکت مبدل کرده است. در ادامه به ویژگی های این بازی نگاهی اجمالی می اندازیم.

Almightree

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی و جزئیات بالا
  • گیم پلی ساده و روان
  • سبک ماجرایی (Adventure)
  • دارای خط داستانی جذاب و حماسی
  • سبک فکری و معمایی پازلی
  • دارای بیش از 100 پازل مختلف
  • دارای بیش از 20 موقعیت
  • بیش از 40 بخش چالش برانگیز مجزا
  • دارای بخش های تصویری و دموهای ویدئویی
  • دارای 3 درجه سختی آسان ، معمولی و دشوار

بازی Almightree: The Last Dreamer

بازی Almightree: The Last Dreamer یک بازی مهیج در سبک ماجراجویی و پازل می باشد که با چالش های متعدد بازیکنان را به رقابت با یکدیگر دعوت می کند. Almightree: The Last Dreamer دارای خط داستانی واحد می باشد. اگرچه داستان و ماهیت کلی ماجرای این بازی بسیار ساده و کوتاه است، اما وجود همین داستان باعث می شود تا روند بازی با تغییراتی مهیج همراه باشد.

دنیا در حال تخریب است و شما تنها کسی خواهید بود که می توانید تعادل را به آن بازگردانید. با فروپاشی زمین و هر چه روی آن است، شما هم همه چیزتان را از دست خواهید داد. حالا وظیفه شما این است که در دنیایی به نام Almightree قدم گذاشته و با کمک درختان افسانه ای که قدرت درونی آن ها می تواند تعادل را به دنیا بازگرداند، وضعیت بحرانی زمین را بهبود بخشید. نیرویی خارق العاده در این درختان نهفته است که نیاز به باور و یقین و ایمان شما دارد تا بتوان از این نیروی عظیم استفاده کرد.

شما باید در دنیای Almightree این درخت ها را پیدا کرده و گردها و دانه های آن ها را گسترش دهید و نیروی درون آن ها را آزاد کنید. این درختان در نقاط مختلفی در آسمان هستند و شما برای رسیدن به هر کدام می بایست از مسیرهایی عبور کنید که به پازل شباهت دارند. اینکه چطور مسیر درست را انتخاب کنید کار سختی نیست. فقط می بایست بلوک های منتهی به یکدیگر را دنبال کنید. بعد از کمی بازی کردن، ویژگی اصلی گیم پلی بازی Almightree: The Last Dreamer را درک می کنید. البته باید گفت که مراحل بالاتر سخت تر و سخت تر خواهند شد و این ضریب هوشی شما خواهد بود که با سخت تر شدن مراحل، می بایست ریز بینانه تر عمل کند.

گیم پلی بازی بسیار ساده است. قهرمان داستان در نمای سوم شخص رو به روی شما می ایستد و شما با کمک جهات مختلف به صورت 4 دکمه مجازی و یا Joypad می توانید او را کنترل کنید. بازی Almightree: The Last Dreamer با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی به فروش می رسد. هم اکنون می توانید نسخه تست شده این بازی را به همراه فایل دیتا از سرور APKTOPS دریافت نمائید.