بازی هیجان انگیز و چالش برانگیز American Sniper Assassin

در سبک بازی های تیراندازی (تک تیراندازی با سلاح های دوربین دار)

گرافیک بسیار عالی به نسبت حجم

محصولی از استودیوی Integer Productions کشور هند

با امتیاز 4.1 از 5 در گوگل پلی

چند وقتیست که بازی های سبک تک تیراندازی (Sniper) در بین بازی های اکشن و جنگی بسیار طرفدار پیدا کرده است. با یک جستجوی ساده در گوگل پلی می توانید به ده ها و شاید صدها نمونه ساخته شده در این زمینه دست پیدا کنید. اما باید گفت که مسلماً همگی آن ها ارزش بالایی ندارند. بازی American Sniper Assassin یکی از نمونه های عرضه شده در همین سبک می باشد که توسط یک استودیوی هندی با عنوان Integer Productions تولید شده است.

American-Sniper-Assassin-3D
ویژگی ها :

  • گرافیک بسیار عالی به نسبت حجم
  • طراحی کامل سه بعدی تمام بخش ها از جمله کاراکترها، وسایل نقلیه و …
  • گیم پلی سرگرم کننده اما چالش برانگیز
  • وجود سلاح های Sniper Rifle حرفه ای و واقعی
  • قابلیت کسب پول و خرید یا ارتقاء سلاح ها
  • توانایی Zoom و UnZoom کردن روی هدف
  • وجود افکت های بسیار زیبای Bullet Cam
  • وجود ده ها مرحله سخت و نفس گیر
  • بهینه شده برای تبلت ها

بازی American Sniper Assassin

بازی American Sniper Assassin یکی از بازی های عرضه شده در سبک اکشن و با محوریت بازی های تک تیراندازی با سلاح های دوربین دار (Sniper Rifles) می باشد. این بازی وسط یک استودیوی هندی با نام Integer Productions عرضه شده است. گرافیک بسیار بالا و جزئیات گرافیکی زیاد به نسبت حجم از جمله ویژگی های اصلی این بازی می باشد.

در بازی American Sniper Assassin شما در نقش یک سرباز تک تیرانداز نیروی ارتش آمریکا می باشید که برای انجام مأموریت و پشتیبانی از نیروهای ویژه به کشورهای مختلف اعزام شده است. وظیفه شما کشتن دشمنان در سکوت می باشد. شما باید با هدف گیری دقیق و البته بسیار سریع، دشمنان را در هر مرحله نابود کنید تا آن مرحله را با موفقیت به پایان برسانید. نقطه چالش برانگیز بازی جایی است که در صورت مشاهده شدن توسط دشمنان (Spot) شما بازنده خواهید بود. پس می بایست تمام تمرکز شما بر روی هدف گیری صحیح و سرعت عملکرد بالا باشد.

نمای بازی اول شخص بوده و شما با حرکت به چپ و راست و یا بالا و پایین می توانید هدف گیری دقیق داشته باشید. بعد از انتخاب هدف خود، می توانید با زوم کردن دقیق ترین هدف گیری را انجام دهید. در بازی American Sniper Assassin افکت های فوق العاده زیبای Bullet Cam نیز دیده می شود که پیش از این در بسیاری از بازی های این سبک دیده بودیم. در این افکت، بعد از شلیک گلوله و در صورت هدف گیری صحیح، مسیر حرکت گلوله به همراه افکت جذابی از لوله تفنگ تا محل اصابت دنبال می شود.

در این بازی از قوانین فیزیکی و واقع گرایانه استفاده شده است و این یعنی تنفس تک تیرانداز در به تداخل افتادن هدف گیری نقش مستقیم دارد. شما می بایست خیلی حساس و دقیق هدف گیری کنید چرا که در صورت بی توجهی شلیک شما خطا خواهد رفت. بازی American Sniper Assassin با امتیاز 4.1 از 5 در گوگل پلی جزو بازی های محبوب انتخاب شده است. این بازی به صورت آفلاین و بدون نیاز به دیتا قابل اجرا خواهد بود.