Angry Birds Rio

بازی پرطرفدار Angry Birds Rio

عرضه شده توسط کمپانی نام آشنای Rovio

نسخه معمولی + نسخه مود شده

بازی Angry Birds Rio سری دیگر از مجموعه بازی های پرندگان خشمگین می باشد که این بازی پر طرفدار و جذاب را کمپانی معروف و نام آشنای Rovio برای سیستم عامل اندروید طراحی و در گوگل پلی منتشر کرده است که تا به حال بیش از 500 میلیون بار دانلود و نصب کننده داشت. سری بازی های پرندگان خشمگین یکی از بهترین های اندروید می باشد که کمتر کسی تا به حال اسم این بازی ها را نشنیده و یا بازی نکرده است.

Angry Birds Rio__cover

ویژگی ها:

  • دارای بیش از 320 مرحله سرگرم کننده
  • محیطی جذاب و رنگارنگ
  • وجود جوایز روزانه
  • وجود شخصیت های محبوب سری بازی های پرندگان خشمگین

معرفی بازی Angry Birds Rio:

پرندگان خشمگین اصلی توسط دشمنان سبز رنگ ربوده شده اند و به شهر جادویی ریو دو ژانیرو رفته اند! شما باید به آنها کمک کنید تا بتوانند فرار کنند. وقتی در مراحلی گیر کردید و نتوانستید پیش بروید می توانید از عقاب توانا کمک بگیرید. وقتی از این عقاب توانا درخواست کمک کنید یک موجود سرد از دل آسمان به زمین میریزد که موجب سر و صدا و نابودی میمون ها میشه، حال نکته ای وجود دارد: شما تنها می توانید هر ساعت فقط یک بار از عقاب توانا کمک بگیرید.

در محیط بازی جعبه هایی وجود دارد که داخلشون پر از مواد انفجاری یا TNT هستش که می توانید با نشانه گیری آن ها یک انفجار عظیم ایجاد کنید که میمون ها پا به فرار بگذارند. با پیشروی مراحل توانایی پرندگان هم افزایش می یابند که به شما کمک می کند مراحل را با حداکثر امتیاز (سه ستاره) پشت سرتان بگذارید. حتی می توانید از معجون هایی که در بازی وجود داره استفاده کنید تا پرندگان قدرتشان چندین برابر شود. در بازی بیش از 320 مرحله در 72 سطح مختلف که در 12 فصل متفاوت وجود دارد که با وجود محیط جذاب و رنگارنگی که داراست احساس خستگی نمی کنید. در این بازی هم مثل سری های قبل بازی شخصییت های محبوب پرندگان خشمگین وجود دارد.