Angry Birds Classic

بازی محبوب و انقلابی Angry Birds Classic

اولین نسخه رسمی از سری بازی های پرندگان خشمگین
گرافیک فانتزی و گیم پلی فوق العاده سرگرم کننده
محصول کمپانی موفق Rovio کشور فنلاند
نسخه معمولی + نسخه مود شده

بدون کوچک ترین تردیدی، Angry Birds Classic یا پرندگان خشمگین نام یکی از نه تنها بلندآوازه ترین بازی های موبایلی، بلکه یکی از پر مخاطب ترین و محبوب ترین بازی های ویدئویی تاریخ می باشد. این بازی درست زمانی گسترش پیدا کرد که سیستم عامل های هوشمند مثل Android نیز در حال گسترده شدن بودند. همین موضوع باعث شد تا بازی Angry Birds Classic جزو معدود بازی های تولید شده در آن زمان باشد و در نتیجه، این بازی به یک اثر بسیار پر مخاطب مبدل گشت. این محبوبیت همچنان بعد از تولید ده ها نسخه مختلف از این بازی ادامه دارد.

Angry-Birds

ویژگی های بازی انگری بردز کلاسیک

  • گرافیک فانتزی و کارتونی
  • طراحی های جذاب و رنگارنگ
  • وجود شخصیت های مختلف با ویژگی های انحصاری
  • گیم پلی ساده و در عین حال بسیار سرگرم کننده
  • امکان خرید و استفاده از تجهیزات مختلف
  • وجود آیتم های ویژه در بین مراحل
  • قابلیت استفاده از نیروهای ویژه شخصیت های مختلف مثل Mighty Eagle
  • وجود بیش از 500 مرحله مختلف و رقابتی
  • وجود مکان های مختلف

معرفی و بررسی بازی Angry Birds Classic

بازی جنجالی و انقلابی Angry Birds Classic محصول استودیوی فنلاندی Rovio Entertainment ، اولین نسخه از سری بازی های Angry Birds می باشد که اولین بار در دسامبر سال 2009 به صورت رسمی عرضه شد. چند ماه بعد و با محبوب تر شدن این بازی، کمپانی Rovio بازی های دیگری نیز از این سری تولید کردند که در گیم پلی هیچ تفاوتی در آن ها دیده نمی شد.

در بازی Angry Birds شما در نقش پرندگانی هستید که همواره با خوک های بدجنس و بد ذات در حال نزاع و درگیری هستند! مشکل اصلی این دو گروه و شروع درگیری های پرندگان خشمگین با خوک های بد ذات به دزدیده شدن تخم های پرندگان توسط این خوک ها می باشد. خوک های سبز تخم های پرندگان را ربوده اند و برای پادشاه خودشان برده اند. پرندگان خشمگین هم برای ادب کردن آن ها، به کلونی خوک ها حمله ور شده و به روش مخصوص خودشان کلونی های آن ها را از بین می برند.

در بازی Angry Birds شخصیت های مختلفی وجود دارند که در مراحل مختلف و تعیین شده، به کار برده می شوند. هر پرنده دارای ویژگی مخصوص به خودش می باشد و در شرایط مختلف، هر کدام ممکن است عملکرد بهتری داشته باشند. وظیفه شما هدف گیری با تیر و کمان Y شکل و استفاده از قابلیت های هر پرنده برای نابودی و تخریب کردن هر چه بیشتر کلونی دشمن است. همچنین امکان ارتقاء و استفاده از آیتم های مختلف نیز در Angry Birds وجود دارد. این بازی زیبا دارای بیش از 500 مرحله چالش برانگیز و سرگرم کننده می باشد.