APK INSTALLER PRO

جعبه ابزار نصب کننده برنامه ها و مدیریت ان APK INSTALLER

همانطور که میدانید نصب برنامه های جانبی بر روی گوشی های اندرویدی امری مهم و حائز اهمیت است چرا که تنها با نصب صحیح ان میتوان از قابلیت ها و امکانات برنامه مورد نظر بهره برد. با اینکه هر یک از این سیستم عامل های موجود خود نیز دارای سیستمی هوشمند برای نصب برنامه ها هستند اما با این وجود داشتن برنامه ای قوی تر برای مدیریت بهتر ان ها در زمینه نصب و کنترل ان نیز بی شک معقولانه تر بوده و میتوان ان را یک امر ضروری تلقی کرد. APK INSTALLER یکی از بهترین برنامه های مدیریت نصب و نمایش وضعیت ان ها در مارکت اندروید به شمار میرود که میتواند نیاز شما را در این زمینه برطرف سازد.

ویژگی های APK INSTALLER PRO

  • قابلیت نصب و حذف برنامه های کاربردی از کارت SD.
  • امکان اسکن خودکار تمام فایل های APK در گوشی
  • استفاده از مکانیزم کش به منظور بهبود عملکرد و بهینه سازی ان
  • نمایش اطلاعات کامل از جمله نام، نسخه، مسیر، اندازه و تاریخ
  • امکان نمایش وضعیت نصب و راه اندازی هر یک از فایل ها
  • دارای رابط کاربری زیبا و کاربر پسند و به دور از ابهام

اسکن فایل های APK از حافظه داخلی و کارت SD و نمایش ان ها جهت یک مدیریت تمام عیار از ویژگی های شاخص APK INSTALLER است. که همین امر خود نیز به روند و عملکرد بهتر برنامه ها کمک چشمگیری کرده و  سایر قابلیت هایی که دارد میتواند شما را از داشتن سایر برنامه های مشابه بی نیااز سازد.

از دیگر قابلیت های این جعبه ابزار پیشرفته میتوان به نصب اسان و سریع فایل های APK با یک کلیک، حذف انها از حافظه داخلی و کارت اس دی، اشتراک گذاری راحت تر فایل ها در شبکه های مختلف، ایجاد لیست سفارش از طریق نام، اندازه، بسته، نسخه، نصب و نصب نشده و … اشاره کرد. که همه این ها در کنار رابط کاربری ساده و کاربر پسند برنامه سبب شده تا این نرم افزار از سایر برنامه های مدیریت نصب پیشی گرفته و یک برنامه مفید و محبوب را در همین مارکت ارائه دهد.  به طور کلی این اپلیکیشن، یک برنامه نصب کننده بسته با حجم کم و امکانات ویژه است که با طراحی کاربر پسند و کارایی بالا  میتواند برنامه ها را در کارت SD ذخیره و مدیریت کند.