Apollo Justice Ace Attorney یک بازی مثال زدنی با گیم پلی اعتیاد آور

15.99 دلار در گوگل پلی و رایگان در برترین های اندروید

Apollo Justice Ace Attorney یک بازی ماجراجویی مثال زدنی می باشد که بازی توانسته امتیاز 4.8 از 5 را بدست آورد که بازی با قیمت 15.99 دلار در گوگل پلی انتشار یافته است. استودیو سازنده بازی CAPCOM CO., LTD. انتشار یافته است.

Apollo Justice Ace Attorney یک بازی بسیار جالب،سرگرم کننده و فکری در سبک ماجراجویی می باشد که برای اسمارتفون های اندرویدی منتشر شده است. در این بازی شما در نقش یک وکیل و بازپرس تازه کار می باشید که با روحیه و توانمندی بسیار عالی وارد کار شده اید و با قبول کردن پرونده های مختلف به بررسی جرایم می پردازید و راز جنایات و ماجراهای بسیاری را با هوش فراوان خود باید کشف کنید. این بازی دارای امتیاز 4.8 از سایت گوگل پلی می باشد.

دانلود Apollo Justice Ace Attorney

ویژگی ها :

  • گرافیک بسیار عالی با وضوح بسیار بالا
  • داشتن مراحل بسیار زیاد و متنوع
  • داشتن رابط صفحه نمایش لمسی
  • وجود تکنیک های روز پلیسی و جنایی
  • داشتن گیم پلی بسیار روان

معرفی بازی Apollo Justice Ace Attorney

در بازی Apollo Justice Ace Attorney شاهد یک داستان با ماجراهای بسیار هیجان انگیز خواهید بود. همانطور که در قسمت قبل هم گفته شد شما در نقش یک وکیل پر جنب و جوش هستید که وارد اجتماع پر از فساد و جنایت شده اید. پرونده های بسیار زیادی در اختیارتان قرار میگیرد و شما باید با هوش بسیار بالا و داشتن تمرکز به کشف راز و رمز های آنان بپردازید و معماهای پیچیده ای را حل نمایید. در این بازی امکانات بسیار جالبی برای شما در نظر گرفته شده است. امکان بازجویی و کارشناسی محل هایی که حوادث در آنها اتفاق می افتد نیز برای شما وجود دارد. یکی دیگر از مواردی که به زیبایی این بازی بیش از پیش افزوده است داشتن گرافیک فوق العاده با وضوح بسیار بالای آن می باشد. این بازی دارای یک گیم پلی بسیار ساده و همچنین داشتن تکنیک های به روز پلیسی می باشد.