دریافت اطلاعیه آپدیت برنامه ها App Watcher – Updates notifier

برنامه پلی استور، یکی از کامل ترین برنامه های مرجعی اندروید می باشد که برای همگان شناخته شده بود و اکثر کاربران به خوبی با آن آشنایی دارند. برنامه پلی استور، نسخه جدید منتشر شده برنامه ها را برایتان نمایش می دهد تا بتوانید آنها را بروزرسانی کنید. اما مشکلی که در استفاده از این اپلیکیشن وجود دارد، این است که تنها نسخه جدید عرضه شده از برنامه های نصب شده در گوشی را نمایش می دهد. اما شاید بخواهید که عرضه شدن نسخه جدید برنامه های مختلف مطلع باشید. در این صورت پیشنهاد می کنیم از نرم افزار App Watcher – Updates notifier استفاده کنید.

ویژگی ها:

  • اضافه کردن برنامه ای از لیست پلی استور به لیست مشاهده
  • آپدیت های دستی و خودکار
  • میانبر سریع برای مشاهده نسخه های جدید
  • به اشتراک گذاری برنامه ها
  • نسخه پشتیبان در گوگل درایو
  • فیلتر لیست بر اساس: نصب شده و نصب نشده

 

App Watcher – Updates notifier لیست نسخه جدید اپلیکیشن های مختلف را برایتان نمایش خواهد داد. تفاوتی نخواهد داشت که این اپلیکیشن ها در گوشی تان نصب شده باشند یا خیر؛ در هر صورت لیست جدیدترین برنامه هایی که به روز می شوند برایتان نمایش داده می شود. شما می توانید با استفاده از App Watcher نسخه برنامه های نصب شده در گوشی خود را نیز بروز کنید. کافی است در تنظیمات حالت مذکور را بر روی دستی یا خودکار قرار دهید تا هربار با عرضه نسخه جدید از برنامه های نصب شده در گوشی، شاهد به روز رسانی به صورت خودکار یا دستی آنها باشید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام