امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی

 

اگر به فيزيک مکانيک و ساخت وسايل مختلف و نوآوري علاقه داريد Apparatus بازي است که شما در آن ميتوانيد به ساخت وسايل مکانيکي ساده با استفاده از قوانين مکانيک کلاسيک بپردازيد و مراحل را تکميل کنيد.

 Apparatus 

ساخت موشک فضايي،اتصال کابل به باتري ها و موتور،ساخت پل،ساخت وسايل نقليه مختلف فقط بخشي از مراحل اين بازي هيجان انگيز ميباشد. در اين بازي شما بايد از چکش و آچار استفاده کنيد و تخته ها،چرخ ها و اجزاي ديگر سازه ي خود را به هم بچسبانيد.با استفاده از کنترل پنل موجود در بازي ميتوانيد توليدات خود را کنترل کنيد. يک کاميون هيولايي،تفنگ مکانيکي و يا هر ايده اي که شما در ذهن داريد ميتوانيد ان را به راحتي در بازي اجرا کنيد.

خلاقيت در بازي Apparatus يک اصل ضروري است اگر صبر و حوصله نداريد که مراحل بازي را انجام دهيد ميتوانيد در بخش ازاد ان شرکت کنيد و هر سازه اي که به ذهنتان مي ايد را توليد کنيد و در شبکه اجتماعي بازي اپلود کنيد و به اشتراک بگذاريد همچنين ميتوانيد در مورد سازه هاي ديگران نظر دهيد.

سطح اوليه بازي به شما اموزش هاي در مورد چگونگي انجام بازي مي دهد و برخي از مفاهيم اساسي ان را بيان ميکند. با پيشرفت در مراحل ازادي عمل بيشتري به شما داده ميشود و ميتوانيد مراحل را با چند روش متفاوت حل کنيد.

 

توجه: حداقل سرعت پردازنده توصيه شده از سوي سازينده 600MHz و حداقل رزولوشن صفحه 800×480 و بالاتر ميباشد اما بازي در رزولوشن هاي پائين تر نيز اجرا ميشود.

اگر مشکلي در سرعت اجراي بازي و کندي داشتيد جلوه هاي صوتي را از منوي اصلي غيرفعال کنيد. اگر باز هم بازي اهسته بود به بخش تنظيمات گرافيک “Graphics Settings” برويد و افکت هاي سايه را غيرفعال کنيد و مقدار rope/cable quality را روي 50% تنظيم کنيد.

قابل توجه کاربران GALAXY S II : صداي بازي را غيرفعال کنيد. طبق گفته سازنده اين مشکل در نسخه هاي بعدي برطرف خواهد شد.

 

 


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام