Apple Music

استریم موسیقی اپل در اندروید با Apple Music

عرضه شده توسط کمپانی اپل

چند وقت پیش بود که کمپانی بزرگ اپل خبر از عرضه نسخه اندروید سرویس معروف و محبوب خود که با نام Apple Music شناخته می شود، داد. با منتشر شدن این خبر کاربران اندرویدی بسیار خوشحال شدند و به این ترتیب، هم اکنون اپل دومین برنامه رسمی خود را برای سیستم عامل اندروید طراحی و عرضه کرده است که در سایت پلی استور نیز قرار گرفته اند.

ویژگی ها:

  • لذت بردن از بیش از 30 میلیون آهنگ از کاتالوگ موزیک اپل
  • نمایش هزاران لیست پخش
  • مشاهده لیست پخش پیشنهادی آلبوم ها و آهنگ ها بر اساس موسیقی های مورد علاقه شما
  • اضافه کردن موسیقی دلخواه به کتابخانه و دسترسی به آن در هر دستگاهی
  • گوش دادن به صدای خواننده و دی جی مورد علاقه خود از سراسر جهان

اگر با سرویس های اپل آشنایی داشته باشید بدون شک با برنامه Apple Music نیز آشنایی دارید. تا حدودی می توان گفت که اپل موزیک شباهت بسیار زیادی با سرویس اسپاتیفای دارد. در برنامه اپل موزیک نیز شما می توانید با خرید سرویس چندماهه به جدیدترین موزیک های خواننده های جهان دسترسی داشته باشید. برنامه Apple Music این امکان را برای کاربران اندرویدی نیز فراهم کرده است تا بتوانند به آهنگ های خواننده های مختلف دسترسی داشته باشند. البته امکان استفاده از برنامه به صورت رایگان برای دوره 3 ماهه نیز در این نرم افزار وجود دارد و اگر برای اولین بار است که می خواهید از این نرم افزار استفاده کنید، می توانید آن را به صورت آزمایشی برای دوره ای 3 ماهه تجربه کنید.

خرید ردیم کد و گیفت کارت ارزان اپل موزیک 4 ماهه

توسط گیفت کارت های ارزان اپل موزیک عرضه شده در apktops می توانید اکانت خود را به حالت پرمیوم تبدیل کنید و از اپل موزیک پرمیوم لذت ببرید. جهت سفارش به فروشگاه ایران گت مراجعه نمایید.

قیمت: 8900 تومان

ورود به فروشگاه و سفارش ردیم کد