قفل گذاری برنامه های گوشی با AppLock

حفاظت از اطلاعات شخصی درون گوشی همواره به عنوان یکی از مهم ترین موارد، همیشه در نظر کاربران بوده است تا بتوانند راهی جهت حفظ اطلاعات خود از دسترس دیگران داشته باشند تا کسی امکان استفاده و مشاهده اطلاعات آنها را نداشته باشد.

applock

ویژگی ها:

  • مخفی سازی خودکار تمام عکس های گرفته شهد
  • جایگزینی آیکن برنامه با برنامه های معمولی
  • تنظیم کردن زمان فعال شدن خودکار برنامه
  • کمترین میزان مصرف از باتری گوشی
  • استفاده به عنوان قفل کننده صفحه گوشی
  • انتقال دادن عکس و فیلم های مخفی شده به برنامه
  • استفاده از اثر انگشت جهت مخفی سازی

 

اگر شما هم چنین مشکلی دارید پیشنهاد می کنیم از AppLock استفاده کنید تا با کمک آن بتوانید بخش های مختلف گوشی مانند گالری، تلگرام، وایبر، واتس اپ، مدیریت فایل، مخاطبین و … از دیدرس سایرین مخفی کنید. این نرم افزار امکان قفل گذاری هر بخش از برنامه های گوشی را به کاربران می دهد تا کسی امکان دسترسی به آنها را نداشته باشد. شما می توانید قفل یا الگوی دلخواهتان را در برنامه وارد کنید و تا هنگام وارد کردن کد و الگوی صحیح امکان دسترسی به اپلیکیشن های قفل شده امکان پذیر نباشد. این کار باعث خواهد شد تا هیچکس به غیر از خودتان امکان دسترسی به اپ هایی که قفل کرده اید را نداشته باشید.

نکته قابل توجه در مورد اپلیکیشن AppLock امکان تغییر آیکن این برنامه به آیکنی مانند ماشین حساب، ابزار تماس، ضبط صدا و … می باشد تا هیچکس متوجه نصب بودن این نرم افزار بر روی گوشی و متوجه موضوع قفل بودن برخی از برنامه های شما نشود.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام