بازی زیبا و فوق العاده سرگرم کننده Archer Champion

گرافیک مناسب و بسیار روان

گیم پلی ساده، بسیار سرگرم کننده و در عین حال فوق العاده چالش برانگیز

محصول استودیوی Mediawork کشور کره جنوبی

نسخه معمولی + نسخه مود شده

به همراه ویدئوی تریلر رسمی بازی

مسابقات تیراندازی با کمان هزاران سال است که در میان انسان ها رواج دارد و می توان آن را جزو سه ورزش اول دنیا با توجه به قدمت برشمرد. تیر و کمان ها، همواره برای همه علاقه مندان به ورزش های تیراندازی از محبوبیت زیادی برخوردار بوده اند. همین توجه نسبتاً بالای بازیکن ها، سوژه ای مناسب برای ساخت بازی های مختلف ایجاد کرده است. در این میان، سهم بازی های منتسب به تیر و کمان نیز قابل توجه است. با ما در معرفی بازی زیبای Archer Champion ، یکی از نمونه های موفق در این زمینه از بازی ها همراه باشید.

 

Archer-Champion

 

ویژگی ها :

 • گرافیک مناسب به همراه جزئیات زیاد به نسبت حجم کم
 • گیم پلی بسیار سرگرم کننده و روان
 • سبک چالش برانگیز مسابقات تیراندازی با کمان
 • وجود مراحل مختلف از ساده به دشوار
 • وجود مکان های مختلف با شرایط مسابقه ای متفاوت
 • قابلیت خرید کمان های قوی تر با استفاده از سکه و الماس
 • دارای 480 مرحله اصلی (Single Mode)
 • دارای 480 مرحله کلاسیک (Classic Mode)
 • دارای 128 مرحله حرفه ای (King of Kings Mode)
 • دارای بخش Infinite Master Mode
 • دارای بخش Haunting Mode

معرفی بازی Archer Champion

بازی Archer Champion ، یک بازی ساده اما بسیار دوست داشتنی و سرگرم کننده در سبک ورزش تیراندازی با کمان می باشد. مهارت کنترل و تمرکز شما در این بازی محک می خورد و شرایط سخت مراحل بالاتر، قطعاً شما را به چالشی فراموش نشدنی دعوت می کند. بازی Archer Champion مثل خیلی دیگر از بازی های مشابه در سبک اول شخص شوتر می باشد. شما در نقش کماندار قهرمان، پا به مسابقات مختلف در انواع متفاوت می گذارید.

وظیفه شما فقط و فقط هدف گیری صحیح است. اگر این مورد را ساده فرض می کنید، اشتباه می کنید. در ساخت بازی Archer Champion کاملاً از اصول رئالیسم یا واقع گرایی استفاده شده است. این یعنی، هدف شما به خاطر لرزش دست کماندار، ثابت نبوده و کار شما را در هدف گیری صحیح سخت می کند. همچنین یک پراگسربار نیز وجود دارد که زمانی مشخص را برای هر پرتاب تعیین کرده است. این پراگرسبار در واقع همان مقدار توانایی بازیکن شما می باشد. در صورتی که در زمان تعیین شده پرتابی نداشته باشید، پرتاب به صورت خودکار انجام می شود. پس به جز لرزش دست، دومین چالش شما، کمبود زمان و نیاز به مدیریت آن است.

سومین چالش شما در مراحلی رقم می خورد که با عنوان Haunting Mode در بازی اسم گذاری شده اند. در این مراحل، هدف شما متحرک خواهد بود و به صورت مقطعی بعد از هر پرتاب، ویژگی های هدف شما نیز تغییر خواهد کرد. متحرک بودن این اهداف باعث می شود تا شما بیش از پیش به تمرکز بالا نیاز داشته باشید. به طوری که می بایست با لرزش دست بازیکن و حرکت کردن سوژه، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

اما چالش های بازی Archer Champion به همین جا ختم نمی شود. سوژه های هدف های شما در پرتاب های بعدی کوچک تر و سریع تر می شوند! باید بدون تعارف گفت که شلیک صحیح و کسب 10 امتیاز در این مراحل واقعاً کاری بسیار دشوار است. البته با چند بار بازی کردن قلق آن را متوجه می شوید، اما این چالش ها به این راحتی ها قابل مهار نیستند.

در بازی Archer Champion شما می توانید با گذراندن مراحل سکه و الماس به دست بیاورید. با آن ها می توانید کمان های فوق العاده حرفه ای تری تهیه کنید و یا اینکه با الماس ها، در صورت باختن در یک مرحله، شانس مجدد دریافت کنید. بازی Archer Champion دارای صدها مرحله متفاوت در مکان ها و شرایط گوناگون می باشد! اگر شما هم خواستار کمی چالش هستید، می توانید با دانلود بازی Archer Champion برای مدت ها سرگرم شده و قدرت تمرکز خود را بهبود بخشید.