بازی جذاب و ماجراحویانه جزیره زندگی ARK Survival Island Evolve 3d

ARK Survival Island Evolve 3d یک بازی جذاب ماجراجویی در سبک شبیه ساز زندگی در جزیره و تلاش برای زنده ماندن برای سیستم عامل های اندرویدی است. یک حادثه به دنیا امد که ما یک بار ان را می دانستیم. همه چیز تغییر کرده است طبیعت تغییر کرد یک بار انسان به طبیعت رجوع کرد. اما طبیعت برنده شد. تقریبا هیچ انسانی باقی نمانده است. اکنون بقا تبدیل به یک دلیل شده است. پیدا کردن منابع، ساخت سلاح، ابزار و لباس از انها. سرپناه ساختن و مبارزه با جانور های پرحاشیه که فقط حیوانات گوشتخوار نیستند، بلکه دایناسورها هستند در اینجا حائز اهمیت است.

در این بازی شما سعی کردید به کشف جزایر دور دست بپردازید. شایعه‌ ها می‌گفتند که انجا گرم است و پر از منابع و غذا. اما یک طوفان وحشی قایق را واژگون کرد و شما بر روی یک جزیره بیابانی بیدار شدید. افتاب داغ و گیاهان سبز، امیدی برای بقا به شما میدهند. صندوقچه‌ ای را بر روی ساحل پیدا خواهید کرد. ماجراجویی اغاز می‌شود.

ARK Survival Island Evolve 3d

ویژگی ها:

  • ماجراجویی و تلاش برای بقا در جزیره ای برای زندگی
  • امکان کشف جزیره ای متروکه و محل زندگی دایناسورها
  • امکان ساخت و پیدا کردن ابزار و لوازم لازم برای ساخت پناهگاه
  • قابلیت تهیه لباس از پوست حیوانات و شکار انها
  • امکان مراقبت و نگهداری از دایناسور کوچک
  • جست و جوی فضاهای مختلف در جزیره
  • دارای گرافیک بی نظیر و فضاهای مختلف

 

ARK Survival Island Evolve 3d در فضای جزیره با چوب درختان برای خود خانه و پناهگاه بسازید. از حیوانات استفاده کنید انها را شکار کنید و از پوست انها لباس تهیه کنید. بیابان و جزیره بزرگ با مکان های باز تنها برای ماجراجویی های شما ساخته شده است پس به صحرا ها و … کاوش کنید و راز این سرزمین را بیابید. در این بازی در ابتدا شما می توانید سرپناه را از قطعات و تعداد نامحدودی از طبقه ها بسازید اما با ارتقای ان ها سرانجام خواهید توانست یک اسمان خراش را برای خود بسازید. در ماجراجویی های بازی و طی ان شما  علاوه بر  تشنگی و گرسنگی، احساس درد و تنهایی  هم نیز خواهید کرد به همین منظور برای فرار از تنهایی یک دایناسور کوچک برای خود پیدا کنید و ان را دست اموز کنید و مانند یک حیوان خانگی از ان مراقبت کنید. در فضاهای مختلف جزیره به جست و جو بپردازید و راز این سرزمین عجیب را کشف کنید. شایان ذکر است که گرافیک این بازی مثال زدنی، با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و بازی در فضاهای مختلف و متنوع توانسته است یک بازی جذاب در سبک شبیه ساز بقا در یک جزیره شن و ماسه را به نحو زیبایی به کاربر القا کند.