بازی سرگرم کننده آکارنوید ایکس ArkanoidX

ArkanoidX بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند. این بازی در محیط فضا انجام می شود و می تواند شبیه ساز جنگ های فضایی باشد!

arkanoidx

ویژگی ها:

  • 4 حالت مختلف برای انجام بازی
  • بیش از 250 مرحله بسیار جذاب و سرگرم کننده
  • امکان تنظیم کردن سرعت بازی در 3 حالت
  • 21 افزایش دهنده قدرت در بازی
  • امکان کنترل بازی از دو طریق مختلف

 ArkanoidX بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای گوشی های اندرویدی می باشد که در آن شما باید با پرتاب کردن توپ به سمت مستطیل های رنگی تعداد بیشتری از آنها را نابود کنید. در این بازی اندروید شما باید از طریق راکتی که در پایین بازی وجود دارد، توپ را به سمت مستطیل های رنگی پرتاب کنید و با هر حرکت بتوانید تعداد بیشتری از آنها را حذف کنید.

به همین ترتیب شما باید مراحل مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت انجام دهید. در طول بازی افزایش دهنده قدرت و سرعت های مختلفی برایتان ارسال خواهد شد که با استفاده از آنها می توانید بازی را با قدرت بیشتری پیش ببرید. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام