بازی اکشن مسابقه ای ماشین مسلح Armored Car 2

نسخه معمولی + نسخه مود شده

Armored Car بازی با سبک ریسینگ برای گوشی های اندرویدی است و گیم پلی آن تا حدودی متفاوت با هر آنچه است که تاکنون دیده اید.

Armored-Car-v2

ویژگی ها:

  • دارای 8 مسیر متفاوت و جذاب برای انجام رانندگی
  • وجود 4 ماشین با قابلیت های مختلف برای سوار شدن
  • انواع رنگینک های مختلف: ماشین شخصی، جاده شخصی، اضافه کردن سکه، امتیازات روزانه، امتیاز نهایی و …
  • سه نوع رده بندی : standard, survival و chase
  • به اشتراک گذاری امتیازات از طریق عکس گرفتن صفحه در فیس بوک
  • پشتیبانی از زبان های مختلف انگلسی، چینی، روسی، اندونزی، کره ای، ژاپنی و اسپانیایی
  • به دست آوردن سکه به شیوه بسیار آسان
  • افزایش قدرت و شخصی شازی قسمت مختلف ماشین
  • انتخاب کردن اسلحه دلخواه برای ماشین
  • انجام دادن بازی به صورت چند نفره از طریق بلوتوث

 

Armored Car مسابقات ماشین سواری و رانندگی با ماشین های سریعی است که در آن تلفیقی از گیم پلی اکشن را نیز مشاهده خواهید کرد. درون مایه اصلی بازی را نیز همین سبک اکشن تشکیل میدهد و اگر نوآوری در گیم پلی بازی انجام شده باشد به همین بخش برمیگردد. این بخش به اسلحه ای برمیگردد که امکان سوار کردن آن بر روی ماشین را خواهید داشت. شما می توانید چندین اسلحه را بر روی خودروی خود قرار دهید و از آن برای نابود کردن ماشین هایی که در مسابقه و رانندگی قرار دارند، استفاده کنید. انتخاب اسلحه با خودتان خواهد بود و شما تعیین خواهید کرد که کدام اسلحه ها را باید انتخاب کنید.

در Armored Car شما می توانید از میان چندین ماشینی که از قبل برایتان طرای شده اند، یکی را انتخاب کرده و به مسابقات وارد شوید. ماشین ها دارای طراحی منحصر به فرد و خاصی می باشند که بازی را هرچه بیشتر واقعی جلوه خواهند داد. شما می توانید بسیاری از قسمت های ماشین خودتان، مانند رنگ ماشین، لاستیکها، موتور، دنده و … را به سلیقه شخصی خودتان شخصی سازی کرده و همان چیزی که مد نظرتان است را ایجاد کنید. قابلیت ارتقاء دادن بخش های اصلی ماشین نیز وجود دارد که برای انجام آن نیازمند به دست آوردن امتیازت بالاتر هستید. به صورت کلی ماشین ها طراحی های متفاوتی دارند و به طور حتم نیازهای شما را از این بابت پوشش خواهند داد.

مسابقات در این بازی در مکان های متفاوتی انجام می شوند تا محیط بازی برایتان تکراری نشود. 8 مسیر متفاوت در Armored Car گنجانده شده است که می توانید هرکدام را که خواستید انتخاب کنید تا با استفاده از آن بازی را پیش ببرید. هرکدام از مسیرها دارای چالش های منحصر به فرد خودشان میباشند.

شما می توانید بازی را به 3 صورت مختلف به انجام برسانید که به هرکدام از انها اشاره می کنیم:

standard: در این حالت شما وارد مسابقات خواهید شد و به صورت کاملا عادی به رقابت با چندین ماشین دیگر خواهید پرداخت که باید تلاش کنید تا بتوانید از ماشین های دیگر جلو زده و خودتان زودتر به خط پایان بازی برسید.

survival: در این حالت، شما باید تنها تلاش کنید که خودتان را نجات دهید. تمام ماشین ها در این حالت برای نابود کردن یکدیگر تلاش می کنند و کسی که سرعت عمل بالایی نداشته باشد، سریعا نابود خواهد شد و بازی را از دست خواهد داد.

chase: حالت تعقیب و گریز، همانطور که از نامش نیز پیداست، در این حالت شما وارد تعقیب و گریزهایی بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده خواهید شد. در این حالت شما می توانید به عنوان تعقیب کننده یا فراری وارد بازی شوید و هر دو صورت باید موفق به انجام دادن بازی به صورت کامل شوید. این حالت نیز نیازمند سرعت عمل بالایی است و برای پیش بردن بازی و برنده شدن باید سرعت بالایی داشته باشید.

یکی از اصلی ترین بخش هایی که در بازی Armored Car حتما باید به آن اشاره داشته باشیم، قسمت کنترل کردن بازی می باشد. دلیل این امر نیز این است که این قسمت به خوبی هرچه تمام طراحی شده است. در سمت چپ بازی فرمان برای کنترل کردن جهت حرکت ماشین وجود دارد که بسیار نرم طراحی شده و با چرخاندن آن به سمت دلخواه می توانید ماشین را به همان سمت بکشانید و آن را کنترل کنید. در قسمت سمت راست بازی نیز ابزارهای دیگری مانند ترمز و کلاج قرار گرفته اند. همچنین ابزارهایی که برای تیراندازی لازم است نیز در همین بخش قرار گرفته اند تا بتوانید به وسیله آنها تیراندازهایی که بر روی خودرو نصب است را تحت کنترل داشته باشید. برای هر تیراندازی که بر روی خودرو نصب است ابزاری جهت کنترل وجود دارد و به همین دلیل می توانید دقیقا همان شلیک کننده ای که مد نظرتان را مورد استفاده قرار دهید و شلیک بیجا انجام دهید.

Armored Car دارای گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده می باشد و این در حالی است که بازی حجم چندانی ندارد. صحنه های انیمیشنی در بازی به خوبی طارحی شده اند و هیجان بازی را پیش از پیش کرده اند. همچنین طراحی ماشین ها، جاده ها، مسیرها، موانع داخل مسیر و … همه و همه به بهترین نحو ممکن طراحی شده اند تا تجربه یکی از بهترین بازی های سبک ریسینگ / اکشن را در گوشی یا تبلت اندرویدی خود داشته باشید.

بازی Armored Car قابلیت انجام به صورت چند نفره از طریق بلوتوث را نیز دارا می باشد و شما می توانید با اتصال بلوتوث این بازی را به صورت چندنفره با دوستان خود انجام دهید. در ادامه می توانید جدیدترین نسخه بازی Armored Car را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.