دوربین حرفه ای ایسوس ASUS Camera

به همراه نسخه مود شده مخصوص تمام گوشی ها

ASUS Camera نام برنامه ای قدرتمند برای علاقه مندان به عکاسی می باشد که امکان اعمال بهترین تنظیمات برای عکاسی در شرایط مختلف را مهیا می کند. با استفاده از برنامه ASUS Camera شما امکان عکاسی با بهترین تنظیمات ممکن را خواهید داشت. به بیان دیگر در هنگام عکاسی با توجه به محیطی که در آن قرار دارید بهترین تنظیمات برای دوربین گوشی شما اعمال خواهد شد تا شاهد تصاویری بسیار جذاب و دیدنی باشید!

ASUS-Camera

ویژگی ها:

  • قابلیت بهینه سای تصاویر شما در حالت خودکار و تنظیمات خودکار با توجه به محیط عکاسی
  • قابلیت عکاسی با استفاده از تنظیمات به صورت دستی در حالت های مختلف دستی، کیفیت بالا، HDR
  • دارای افکت ها و فیلترهای بسیار جذاب و دیدنی برای اعمال کردن بر روی تصاویر
  • قابیلت عکاسی در حالت های پاتوراما، PanoSphere و سلفی پانوراما
  • حذف کردن جزئیات ناخواسته و اضافه شده به تصاویر تنها با یک کلیک
  • فیلم برداری با سرعت بسیار بالا و قابلیت ساخت فیلم ها و خاطره های شخصی یا حالت اسلوموشن ویدئو

 

شرکت Asus نیز برای آن که از قافله شرکت های رقیب عقب نماند، اقدام به انتشار نرم افزاری قدرتمند در زمینه عکاسی برای اسمارت فونها با نام ASUS Camera کرده است که امکانات بسیار عالی در اختیار کاربران قرار می دهد. با استفاده از این نرم افزار، در هر شرایط محیطی که قرار بگیرید، با توجه به همان شرای امکان عکس گرفتن را خواهید داشت و می توانید به صورت اتوماتیک با همان شرایط، عکس هایی زیبا تهیه کنید. این نرم افزار دارای افکت ها و فیلترهای بسیار دیدنی و زیبایی می باشد که می توانید از آنها بر روی تصاویر استفاده کنید تا شاهد تصاویری شگفت انگیز در گوشی همراه خود باشید. این نرم افزار امکان گرفتن عکس های پانوراما را در حالت معمولی (با دوربین پشتی گوشی) و عکسس های پانوراما در حالت سلفی (با دوربین جلویی گوشی) را برای کاربران مهیا کرده است.

اگر عکسی انداخته اید که شخص یا شی اضافه ای در آن وجود داشت، توسط ابزاری که در ASUS Camera قرار داده شده است به سادگی امکان حذف کردن آن شخص یا شی را خواهید داشت. به آن دسته از کاربرانی که به دنبال نرم افزاری قدرتمند برای ویرایش تصاویر خود هستند، توصیه می کنیم به هیچ وجه برنامه ASUS Camera را از دست ندهند. در ادامه می توانید آخرین نسخه از این برنامه را با لینک مستقیم از سایت برترین های اندروید دانلود کنید.