کالکشن سری بازی های Asylum Night Shift برای اولین بار در بین تمام وب سایت ها

شامل قسمت های 1 ، 2 ، 3

جمع آوری نسخه های پولی (پرداخت شده) این بازی ها به قیمت 1.50 دلار

سبک فکری و چالش برانگیز با گیم پلی و تم بسیار ترسناک

محصولی از استودیوی انگلستانی Digi-Chain Games

به همراه تریلرهای رسمی هر قسمت

+ نقد و بررسی اختصاصی APKTOPS

درخواستی کاربران APKTOPS

توجه: انجام این بازی ها برای افراد زیر 16 سال توصیه نمی شود.

چند وقتیست که بازار بازی های ترسناک داغ بوده و شاهد عرضه شدن تعداد زیادی بازی در این زمینه هستیم. با ورود سبک Point n Click به دنیای بازی های موبایلی، بستری مناسب برای استودیوهای بازی سازی فراهم شد تا بازی های خود را با این سبک عرضه کنند. در این میدان رقابت، بازی های زیادی عرضه شده اند که بعضی از آن ها به صورت دنباله دار و داستانی هستند. بارز ترین نمونه از این مجموعه بازی ها، مجموعه سری بازی های Forever Lost می باشد که چندی پیش به درخواست کاربران، پکیج کامل تمام قسمت های این بازی را برای دانلود آماده کردیم. حالا در اقدامی جدید، این بار مجموعه ای دیگر از بازی های ترسناک برای شما آماده کرده ایم. با ما در معرفی و بررسی سری بازی های Asylum Night Shift همراه باشید…

Asylum-Night-Shift-Collection

ویژگی ها :

  • گرافیک و طراحی های مناسب
  • وجود افکت های تصویری مختلف
  • صداگذاری بسیار عالی
  • گیم پلی ساده در سبک Point n Click
  • وجود معماهای مختلف
  • جو بسیار ترسناک
  • وجود هیولاها و دشمنان مختلف
  • وجود صحنه های وحشت آور
  • دارای خط داستانی دنباله دار
  • وجود نقشه کامل اتاق ها و وضعیت بیماران

معرفی و بررسی محتوایی سری بازی های Asylum Night Shift

سری بازی های ترسناک Asylum Night Shift محصول استودیوی انگلستانی Digi-Chain Games می باشد. این استودیو تبهر خاصی در ساخت بازی های ترسناک دارد و به جز این مجموعه، چندین بازی ترسناک دیگر نیز عرضه کرده است. به نظر می رسد بازی سازان Digi-Chain بنا بر علاقه یا سیاست کاری، فعلاً تمرکز خود را بر روی ساخت بازی های ترسناک گذاشته اند.

سری بازی های Asylum Night Shift یا شیفت شب آسایشگاه ماجرای چند شب ترسناک را بازگو می کنند. ماجرایی که برای یک شخص تازه وارد به یک آسایشگاه روانی پیش می آید. این شخص که به خاطر نیاز مالی مجبور شده است این کار را قبول کند، به این مکان می رود تا کار خود را به عنوان نگهبان شب شروع کند. این مکان یک آسایشگاه (تیمارستان) روانی به نام Ravenhurst Mental Asylum می باشد که در ارتفاعات یک منطقه دور افتاده واقع شده است. در این مکان بیماران خطرناک روانی نگهداری می شوند. اما با ورود شما به عنوان نگهبان جدید، اوضاع تغییر می کند. به نظر می رسد شانس با این نگهبان یار نیست…

در اولین شب کاری، این نگهبان متوجه مشکلی در سیستم امنیتی آسایشگاه می شود. درب های اضطراری که نباید باز شوند باز شده اند و این یعنی این بیماران وحشتناک حالا از منطقه محافظت شده خارج شده اند و در محیط و راهروهای آسایشگاه در چرخش هستند. شما در نقش این نگهبان در اتاق کاری خود هستید و با کمک دوربین های مداربسته باید بیماران را کنترل کنید. اتاق شما اگرچه امن به نظر می رسد اما مشکلی جزئی دارد و آن هم درب اتاق است که به خاطر اختلال به وجود آمده در سیستم مدیریتی مجموعه، عملکرد درستی ندارد. شما باید حواستان به این در باشد…!

در قسمت اول این اتفاقات می افتند. بیماران ترسناک و خطرناک به اتاق شما نزدیک می شوند. در این اتاق یک سیستم هشدار دهنده وجود دارد که در صورت نزدیک شدن آن ها، به شما اطلاع می دهد. برای هر قسمت شخصیت های مختلفی در نظر گرفته شده است. برای مثال در قسمت اول 4 بیمار بسیار خطرناک و ترسناک وجود دارند که باید هرطور که می توانید از آن ها فاصله بگیرید. این بیماران عبارت اند Mr. Giggles که پیش از این یک دلقک بود و کودکان را در مهمانی ها شاد می کرد. تا اینکه بعد از مدتی دچار بیماری شدید روانی شد و کودکان را یکی پس از دیگری ربود. نفر دوم دختر بچه ای 10 ساله به نام Little Alice می باشد که طی یک حمله عصبی به یک بیمار روانی ترسناک تبدیل شده است. نفر سوم مردی با نام Buzzsaw Barry می باشد که علاقه زیادی به کشتن انسان ها دارد! او یک اره برقی به همراه دارد و دقیقاً مثل شخصیت های فیلم های ترسناک یک ماسک سفید رنگ دارد. نفر چهارم هم مردی بلند قد به نام Faceless Man است که به خاطر بیماری روانی به این مکان آورده شده است. او صورت خود را با کیسه ای پوشانده و مردم را به صورت اعتیادآوری می ترساند. این شخصیت دقیقاً از روی شخصیت بازی های Slender Man ساخته شده است.

در قسمت دوم بازی Asylum Night Shift ماجرا دنبال می شود. نگهبان شب این مجموعه که از اتفاقات هولناک قسمت اول جان سالم به در برده است، همچنان می خواهد که این کار را داشته باشد. در این قسمت او در طبقه زیرزمین به نگهبانی می پردازد. در این مکان بیماران دیگری مثل The Ripper , The Killer Dwarf , Dr. Death و Sackman نگهداری می شوند. در این طبقه، یک ژنراتور برق وجود دارد که از اتاق امنیتی فاصله دارد. این ژنراتور هر از گاهی نیاز به بررسی دارد. اگر آن را بررسی نکنید، برق محیط قطع می شود و درها برای ورود به راحتی باز می شوند. در این صورت بیماران وحشتناک این بخش، به سمت شما می آیند. پس با رسیدگی به این ژنراتور نباید اجازه دهید که امنیت بخش شما به مشکل بخورد. اما رسیدن به این ژنراتور هم مستلزم عبور از نقاط ترسناکی می باشد. همچنین، سگی با نام Benji در هشدار دادن به شما کمک می کند.

در قسمت دوم و در اثر حادثه ای ترسناک، این نگهبان به کما می رود. در قسمت سوم و به دنبال این ماجرا، بعد از چند ماه که این نگهبان در کما بوده است، بیدار می شود. او تصمیم می گیرد تا به تیمارستان روانی بازگردد و ماجرای ترسناک خود را بازنگری کند تا متوجه شود چه اتفاقی در آن شب افتاده است. شما در نقش این فرد به این بیمارستان بر می گردید اما بعد از آن اتفاق، این بیمارستان به یک منطقه کاملاً متروکه و خالی از سکنه تبدیل شده است. اما همانطور که شما هم می دانید، این مکان در ظاهر خالی است. در واقعیت نیروهایی ماورایی در این منطقه وجود دارند. به محض ورود متوجه علائم عجیب می شوید. شما در یک اتاق مخصوص برای خودتان یک تخت آماده می کنید تا در مواقع لازم در آنجا استراحت کنید. آیا می توانید از هجوم ارواح بیماران در امان باشید؟

توجه: سری بازی های Asylum Night Shift دارای صحنه های ترسناک زیادی هستند. انجام این سری از بازی ها برای افراد زیر 16 سال به هیچ وجه توصیه نمی شود.

نکته: سری بازی های Asylum Night Shift برای اجرای صحیح به موبایل ها و تبلت های نسبتاً قدرتمند (میان رده) با حداقل 512 مگابایت رم نیاز دارند.

نکته: بازی های Asylum Night Shift دارای دو نسخه رایگان (دمو) و پولی (کامل) هستند. وب سایت APKTOPS اقدام به جمع آوری نسخه های پرداخت شده این بازی ها کرده است. این نسخه ها کامل و بدون محدودیت هستند.

Asylum Night Shift 1

4.0/5.0 star                    Price: 1.50$ gold_dollar_24                    Google-Play-2

 

Asylum Night Shift 2

4.3/5.0 star                    Price: 1.50$ gold_dollar_24                    Google-Play-2

 

Asylum Night Shift 3

4.4/5.0 star                    Price: 1.50$ gold_dollar_24                    Google-Play-2

 

تریلرهای هر 3 قسمت در کانال آپارات APKTOPS :

   Asylum Night Shift 1 Teaser Trailer aparat

   Asylum Night Shift 2 Teaser Trailer aparat

   Asylum Night Shift 3 Teaser Trailer aparat

اسکرین شات های هر 3 قسمت :