جدیدترین نسخه بازی هیجان انگیز و آنلاین aTilt 3D Labyrinth

نسخه فول و پولی بازی

اگر طرفدار بازی های سرگرم کننده هستید بازی جدید aTilt 3D Labyrinth را به هیچ عنوان از دست ندهید. این بازی را استودیو بازی سازی FridgeCat Software برای گوشی و تبلت های اندرویدی طراحی و به تازگی در گوگل پلی منتشر کرده است.

این بازی با داشتن محیطی جذاب،گرافیکی سه بعدی و مراحل متعدد می تواند اوقات خالی شما به راحتی پر کند.بازی aTilt 3D Labyrinth در گوگل پلی به امتیاز 4.6 از 5.0 به خود اختصاص داده است و به قیمت 3.99 دلار به فروش میرسد، شما می توانید از APKTOPS به صورت رایگان دانلود کنید.

aTilt-3D-Labyrinth_cover

ویژگی ها:

  • گیم پلی فوق العاده زیبا و اعتیادآور
  • شامل 258 مرحله سرگرم کننده
  • گرافیک 3 بعدی و جذاب
  • دارای بخش آنلاین

بازی جدید aTilt 3D Labyrinth تاکید خاصی بر قوانین فیزیک دارد که برای کنترل بازی باید به آن ها دقت کنید. در هر مرحله از بازی شما شاهد صفحه ای پر پیچ و خم خواهید بود که از موانع چوبی متعدد تشکیل شده است. در هر پیچ سوراخ هایی قرار داده شده که می توانند شما را دچار مشکل کند.

هر مرحله دارای چینشی مختلف از چوب هاست که این می تواند شما را وارد چالشی سخت کند. داستان بازی در مورد نوپی است که شما هدایت گر آن خواهید بود به آرامی گوشی خود را تکان دهید تا بتوانید توپ را به حرکت در آورده و از موانع مختلف عبور دهید.

این بازی با دارا بودن 258 مرحله مختلف می تواند سرگرمی خوبی برای شما باشد. در بازی قابلیتی قرار داده شده تا شما بتوانید مرحله دلخواه خود را ساخته و به صورت انلاین آن را به اشتراک بگذارید.