Authenticator Plus

برنامه ساخت کدهای معتبر برای رمز عبور Authenticator Plus

 به همراه امکان ذخیره کردن پسوردها

فروش با قیمت 2.99 دلار در پلی استور

کسب امتیاز 4.8 در سایت گوگل پلی

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

رمزهای عبور بخش مهمی از کار کاربران را تشکیل می دهند. برای اکانت های مختلف، کارت های مختلف، پین وسایل دیجیتال و … همه و همه از رمزهای عبور استفاده می شود. به طبع استفاده از یک پسورد مشابه برای تمام موارد مذکور کار کاملا اشتباهی است چرا که می تواند برایتان خطرساز باشد. از طرفی دیگر شاید ساخت رمزعبوری مناسب که دارای سطح امنیت بالایی باشد نیز کار سختی باشد. این بار قصد داریم برنامه ای به شما معرفی کنیم که می تواند هردو مشکل بالا را برایتان حل کند!

Authenticator-Plus

ویژگی ها:

  • امکان دسترسی به اکانت خود با استفاده از دستگاه های مختلف
  • پشتیبانی از ویجت های پوشیدنی اندروید
  • امکان تهیه نسخه پشتیبان به صورت خودکار و امکان ریستور کردن آن
  • ایمن شده با 256-bit AES به همراه کد عددی برای امنیت بیشتر
  • پشتیبانی از اثر انگشت در گوشی های دارای حسگر اثر انگشت
  • محافظت از حساب کاربری شما حتی در گوشی های روت شده
  • امکان تغییر ظاهر برنامه به ظاهری دلخواه

برنامه Authenticator Plus از طرفی می تواند نیاز شما را برای ساخت پسورد رفع کند. این نرم افزار به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند پسوردهایی کاملا امن در دسترس داشته باشند و هر زمان که خواستند آنها را مورد استفاده قرار دهند. پسوردهایی که توسط این برنامه پیشنهاد داده میشود کاملا ایمن هستند.  از طرفی دیگر با استفاده از اپلیکیشن Authenticator Plus می توانید رمزهای عبور خود را ذخیره کنید.

شما می توانید رمز عبور مربوط به موارد مختلف مانند رمزهای ایمیلها، حساب های کاربری شبکه های اجتماعی، رمز عبور گوشی و لپ تاپ، رمز کارت های بانکی و … را در این نرم افزار ذخیره کنید.

این برنامه در همه جا در دسترس شما خواهد بود. شما می توانید با استفاده از هر وسیله دیگری به برنامه لاگین کرده و هر زمان که خواستید از آن استفاده کنید. به این ترتیب در هر جایی که حتی گوشی تان در دسترس نبود نیز می توانید از این اپلیکیشین استفاده کنید و با استفاده از لپ تاپ، کامپیوتر یا تبلت در دسترس به حساب کاربری خود در این نرم افزار دسترسی داشته باشید.

سطح امنیت برنامه Authenticator Plus بسیار بالا است و جای هیچ نگرانی از این بابت لازم نیست داشته باشید. این نرم افزار یک پین کد از شما دریافت خواهد کرد که از آن به عنوان وارد شونده به برنامه استفاده می کند. همچنین پشتیبانی از اثر انگشت برای گوشی هایی که حسگر اثر انگشت دارند نیز در این اپلیکیشن وجود دارد که سطح امنیت برنامه را فوق العاده بالا میبرد.