برنامه انتقال فایل در گوشی Automatic File Mover

Automatic File Mover مسئولیت رسیدگی به فایل های دانلود شده را بسیار آسان تر خواهد کرد. Automatic File Mover قادر است به صورت خودکار از منابع مختلف پوشه ها به پوشه های مقصد مختلف، فایل های شما را توزیع کند.

Automatic-File-Mover-PRO

 

برای مثال یک فایل mp3 از مسیر /sdcard/download to /sdcard/music و یک فایل PDF از مسیر /sdcard/external_sd/office to /sdcard/Documents را در نظر بگیرید. کافی است کپی کردن یا انتقال دادن را انتخاب کنید. شناسه فایل (  رشته جستجو در نام فایل ) را برای دایرکتوی منبع و دایرکتوری مقصد در نظر بگیرید و سپس می توانید انتخاب کنید که فایل کپی شود یا انتقال پیدا کند. سپس از منوی برنامه “Start Service” را از منوی داخلی برنامه انتخاب کنید.

این نرم افزار تا هنگامی که شما از آن استفاده کنید، قابل بهره وری می باشد. هر زمانی که فایل در محل منبع وجود داشته باشد این نرم افزار آنها را به مکانی که شما از قبل تعیین کرده اید، منتقل خواهد کرد.

Automatic File Mover دارای یک ویجت اختصاصی با سایز کوچک می باشد که می توانید از آن برای دسترسی سریع استفاده کنید. این ویجت قابلیت قرار گیری بر روی صفحه اصلی گوشی را دارا می باشد.

نکته:

اگر از اندروید 4.4 (کیت کت) استفاده می کنید حتما توجه داشته باشید که این نرم افزار قابلیت کپی کردن و یا انتقال فایل ها به حافظه خارجی را برای شما نخواهد داشت. این مشکل تا هنگامی که محدودیت ها توسط گوگل برداشته نشود، پابرجا خواهد بود.