AVA - Tarot Card Game

بازی AVA عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی و بازی هوش است که توسط تیم توسعه Stardust GmbH طراحی و منتشر شده است. این بازی جذاب مبتنی بر داستان های حماسی است که درمورد یک افسانه روایت می شود، اتفاق ای می افتد و در قلب و ذهن کسانی که آن را می گویند زندگی می کند.

در بازی AVA مجموعه ای از معماها با دقت ساخته شده وجود دارند که ذهن را آرام می کنند و موسیقی متن جذابی که اتمسفر بازی را دگزگون می کند را به هسته بازی اضافه کنید. این بازی همچنین دارای طراحی هنری بسیار جذابی است. شخصیت اصلی بازی خود را از طریق فراز و نشیبی از اینکه به راحتی در یک خانواده متولد شده دنبال می کنید و سرنوشت او توسط بازیکن که به جای او تصمیم می گیرد تا از نوبت کارت در بازی استفاده کند.

در گیم پلی بازی هر سطح از AVA دارای یک تصویر منحصر به فرد و نفس گیر است که در آن بازیکنان می توانند با عناصر نقاشی در حل تعامل باشند. برای تغییر شکل کارت تاروت و کشف اشیاء پری شاهزاده خانم آوا ، باید کارت ها را بچرخانید و به آنها ضربه بزنید.

در بازی AVA چالش های غلبه بر شما در کنار شما خواهد ماند و در راه پیش رو به شما کمک می کند. هر سطح کارت تاروت که شما حل می کنید ، به مجموعه شما اضافه می شود و در معما های بعدی قابل استفاده است. کارت های تاروت AVA منحصر به فرد هستند ، هر یک تصویر مفصل با طراحی منحصر به فردی متناسب با روایت بازی ارائه می شوند. در مورد سرنوشت ، رشد و دگرگونی به این داستان نفس گیر با عناصر مختلفی مواجه خواهید شد.

بازی AVA عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی است که از داستان و شخصیت پردازی بسیار جذابی برخوردار است و در طراحی موسیقی متن نیز شایان ستایش است. در ادامه می توانید این بازی سرگرم کننده را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.