برنامه یادگیری زبان Babbel – Learn Languages

عرضه شده توسط Babbel

نسخه پرمیوم و فول آنلاک با تمام قابلیت ها

Babbel – Learn Languages برنامه یادگیری زبان برای کسانی می باشد که بدنبال یادگیری زبان های مختلف هستند. این نرم افزار از طریق شیوه های آموزشی مدرن و جدید امکان یاد گرفتن 14 زبان مختلف را فراهم می کند. شیوه هایی که در این نرم افزار مورد استفاده قرار گرفته اند، نسبتا سرگرم کننده و به صورت بازی وار می باشند تا کاربران نسبت به یادگیری از طریق آن اشتیاق بیشتری نشان دهند.

ویژگی ها:

  • وجود 14 زبان مختلف شامل اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی و آلمانی
  • درس هایی در مدت زمان 10 تا 15 دقیقه زمان بندی شده
  • هر درس شامل چند محدوده بزرگ موضوعی می شود
  • مناسب برای مبتدیان و افراد حرفه ای
  • قرار دادن لغات در حافظه بلند شما
  • امکان همگامسازی یادگیری ها در دستگاه های مختلف

 

Babbel – Learn Languages امکان یادگیری 14 زبان بین المللی مختلف را می دهد. با استفاده از درس ها و آموزش هایی که در این اپلیکیشن گنجانده شده است می توانید زبان های مختلف شامل اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی و آلمانی و … را یاد بگیرید. درس های این اپلیکیشن در مدت زمان های 10 تا 15 دقیقه آماده شده اند که باعث می شود به هیچ وجه باعث خسته شدن کاربران نشده و کاربران نسبت به یادگیری بیشتر نیز ترغیب شوند. هریک از موضوعاتی که در این اپلیکیشن مورد آموزش قرار داده می شود خود شامل محدوده بزرگتری از موضوعات می شوند.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام