بازی کم حجم جذاب و سرگرم کننده Badminton Star

نسخه معمولی + نسخه مود شده

مشخصه اصلی یک بازی خوب هیچ وقت حجم و گرافیک بالای آن نیست. می توان در میان سیل عظیم بازی های امروزی، مواردی را مشاهده کرد که اگرچه حجم و گرافیک خاصی ندارند و حتی محتوای منحصر به فردی در آن ها دیده نمی شود، اما بسیار بسیار سرگرم کننده بوده و اوقات خوبی را برای کاربران رقم می زنند. این گونه بازی ها که معمولاً دو بعدی هستند ، در سیستم عامل های هوشمندی مثل Android کم نیستند و تعداد بالایی از آن ها قابل استفاده است. Badminton Star یکی از همین بازی های جذاب و سرگرم کننده می باشد. این بازی که تنها کمتر از 11 مگابایت حجم دارد، در اوج سادگی لذت خاصی از ورزش بدمینتون را برای شما به ارمغان می آورد.

Badminton-Star

ویژگی ها :

  • حجم بسیار کم
  • گیم پلی جذاب و اعتیاد آور
  • گرافیک قابل قبول
  • نمای دو بعدی مناسب
  • شبیه ساز ورزش بدمینتون با سبکی جدید
  • اعمال طنزپردازی های جالب و به موقع در بازی
  • دارای بیش از 10 نقش مختلف
  • دارای بیش از 20 قابلیت (Item Attributes)
  • دارای بیش از 10 مهارت اختصاصی کاراکترها
  • گرافیک و انیمیشن روان و صداگذاری هیجان انگیز

معرفی و بررسی بازی Badminton Star

بازی Badminton Star یک بازی دو بعدی از ورزش بدمینتون می باشد که از بسیاری اصول و مبانی این ورزش مثل ضربه های معمولی یا قدرتی الگو گرفته شده است. این الگو برداری ها با طنزآمیزی سازندگان ادغام شده تا یک بازی سرگرم کننده و خنده دار و جذاب پدیدار شود. Enjoysports سازنده ی بازی Badminton Star است که تا قبل از این بازی، محصولات دیگری همچون Football Kicks 3D و Football Pro را در کارنامه داشته است.

در این بازی شما باید مراحل مختلف را در مقابل رقبایتان قرار بگیرید و با کسب هر برد و امتیاز ، کاراکترهای ویژه را آنلاک کیند. بازی Badminton Star بر خلاف دیگر بازی های بدمینتون نام آشنا که در گوگل پلی وجود دارند از نمای دو بعدی است نه از نمای پشت بازیکن! این موضوع باعث می شود تا شما حس بهتری نسبت به مشاهده کل زمین داشته باشید و توانایی هدف گیری دقیق تری به دست بیاورید.

بررسی محتوای بازی Badminton Star

این بازی با عناصر طنزآمیز و ماورایی و ویژه تلفیق داده شده است. برای مثال در بالای کاراکتر بازیکن شما یک نوار وجود دارد که با هر ضربه به توپ مقداری به این نوار افزوده می شود. وقتی مقدار داخل آن به حد نصاب برسد دکمه ای جهت ضربه قدرتی فعال می شود و شما قدرت ویژه دریافت می کنید. سپس می توانید هر موقع که لازم داشتید از آن دکمه استفاده کرده و یک ضربه قدرتی و چکشی به زمین حریف بزنید که احتمالاً گرفتن آن کار بسیار دشواری است.

بازی بر اساس Real Live Combo Mode ساخته شده است. این یعنی در طی بازی کومبوها و ضربات زیادی به توپ خورده می شود و در صورت مقاومت هر دو طرف، سرعت توپ بیشتر شده و جذابیت و هیجان تعداد ضربات توپ افزایش چشم گیری پیدا می کنند. Badminton Star دارای دکمه های مجازی کاربردی مناسبی است. همچنین حجم کم و گرافیک روان و مناسب آن باعث شده است تا این بازی روی هر سیستم و سخت افزاری با اندورید 2.3 به بالا تقریباً به راحتی اجرا شود. بازی کاملاً رایگان، آفلاین و بدون نیاز به روت است.