بازی رستاخیز توپ Ball Resurrection

در سبک ماجراجویی

عرضه شده توسط Bouland Games

+ به همراه نسخه مود شده بازی

Ball Resurrection بازی جذاب و سرگرم کننده می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Bouland Games طراحی و عرضه شده است. این سبک از بازی، دارای طرفداران مختص خود می باشد و بیشتر افرادی به دنبال این سبک بازی هستند که خواهان به چالش کشیده شدن ذهنشان هستند. در این بازی باید با تمرین و افزایش مهارت های خود بتوانید مراحل جذابی که برایتان در نظر گرفته شده است را پشت سر بگذارید!

ball-resurrection

ویژگی ها:

  • گیم پلی کلاسیک جذاب
  • اتمسفر عمیق
  • گرافیک عالی و مدرن
  • فیزیک واقع گرایانه
  • کنترلهای راحت و عالی
  • بدون محدودیت زمان

 

در بازی Ball Resurrection باید به وسیله شتاب سنج گوشی بتوانید توپ را کنترل کنید تا از مسیرهایی که تعیین شده اند حرکت کرده و از مسیر خارج نشود. خارج شدن توپ از مسیرهای تعیین شده باعث خواهد شد تا بازی را از دست بدهید.

در این بازی اندروید شاهد مسیرهای مختلفی خواهید بود که در طی مراحل متعدد باید تمام آنها را پشت سر بگذارید. در طول برخی از مسیرها تله های نیز قرار گرفته اند که باید با داشتن سرعت عمل بالا بتوانید از رویشان رد شوید و مراقب باشید که گرفتار آنها نشوید. عبور از برخی مسیرها نیز بسیار دشوار است و ممکن است چندین بار از روی آنها به سمت پایین پرت شوید که با تمرین و افزایش مهارت هایتان امکان رد شدن از آنها نیز وجود خواهد شد. دستاوردهای مختلفی را در طی بازی شاهد خواهید بود که جذابیت و زیبایی خاصی به Ball Resurrection بخشیده است.

این بازی دارای اتمسفر واقع گرایانه ای می باشد. گیم پلی بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده طراحی شده تا ساعت های بسیار زیادی بتواند سرگرمتان کند. گرافیک مدرن و خیره کننده بازی نیز در کنار این موارد توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت برترین های اندروید دریافت کنید.