بازی جذاب و خاص BasketRoll 3D: Rolling Ball

به همراه نسخه مود شده
 شاهکاری دیگر از کمپانی Tsybasco
 
بازی BasketRoll 3D: Rolling Ball که یک بازی جذاب  می باشد که در یک سبک خاصی طراحی شده است که در این سبک کم تر بازی وجود دارد ولی بی شک در بین هم سبکان خود بهترین بهترین هاست، این بازی زیبا و مهیج را استودیو بازی سازی Tsybasco برای سیستم عامل اندروید طراحی و در گوگل پلی منتشر کرده است. طراحان این بازی با تلفیق یک سبک خاص و گرافیک عالی به دنبال دریافت امتیاز بیشتر بودند که با توجه به امتیازی که گوگل پلی به این بازی داده (4.5 از 5.0) میشه گفت سازندگان این بازی تا حدی به هدف خود رسیده اند.
 
BasketRoll 3D_cover2

ویژگی ها:

  • دارای رابط کاربری ساده
  • کنترل اصلی آسان و راحت (استفاده از موبایل به عنوان یک جوی استیک)
  • گرافیک عالی و جذاب
  • امکان افزایش لول
  • دارای 25 توپ های مختلف برای انتخاب
  • وجود مراحل بسیار زیاد در محیط های مختلف
  • پشتیبانی از زبان های مختلف

BasketRoll 3D_cover

معرفی و بررسی بازی BasketRoll 3D: Rolling Ball:

در بازی BasketRoll 3D: Rolling Ball شما باید به رکورد زنی و جمع آوری امتیاز زیاد برای خود بپردازید. بازی دارای یک رابط کاربری ساده می باشد و کنار این رابط کاربری ساده یک کنترل آسان و راحت طراحی شده است که طراحان توانسته اند از موبایل به عنوان یک جوی استیک استفاده کنند، گرافیک این بازی بصورت بسیار جذاب و دوست داشتنی طراحی شده است که می تواند شما را ساعت ها شما را سرگرم خود کند.

در بازی BasketRoll 3D: Rolling Ball مراحل بسیار زیادی وجود دارد که در محیط های مختلف باید به بازی بپردازید و با جمع کردن سکه ها می توانید امتیاز بیشتری کسب کنید تا لول خود را افزایش دهید که با افزایش لول مراحل سخت تر می شود و جذابیت بازی هم بیشتر می شود، شما می توانید تو بازی برای جمع آوری سکه های بیشتر به فیلم های تبلیغاتی که در داخل بازی قرار گرفته شده است نگاه کنید و سکه رایگان دریافت کنید. 25 توپ مختلف در بازی طراحی شده که شما می توانید هر کدام را که دوست داشتید جایگزین توپ اصلی کنید.