بهترین برنامه ذخیره عکس و ویدیو اینستاگرام BatchSave for Instagram

دارای امتیاز 4.6 از 5.0

BatchSave for Instagram عنوان یک برنامه موفق و فوق العاده در زمینه ی ذخیره سازی گروهی عکس ها و فیلم های موجود درشبکه محبوب اینستاگرام است که توسط گروه Instasave Apps  با قابلیت های ویژه ای توسعه و منتشر شده است. با استفاده از این برنامه جامع، تمامی عکس ها و ویدیو های مورد ظر خود را به صورت دسته ای انتخاب و ان ها را در کمترین زمان ممکن دانلود و ذخیره سازی نمایید.

BatchSave for Instagram

ویژگی ها:

  • ذخیره سازی دسته ای تصاویر و فایل های ویدیویی با سرعت بالا
  • نبود هیچ گونه محدودیتی در انتخاب فایل ها جهت ذخیره سازی
  • دارای گالری جداگانه برای مشاهده ی تمامی فایل های ذخیره شده
  • قابلیت قفل کردن تمامی تصاویر و فایل های ویدیویی ذخیره شده
  • سیستم فوق العاده ی دانلود تصاویر هر پروفایل و مشاهده ان
  • پخش کننده ی داخلی تصاویر و ویدیو ها برای دسترسی سریع تر
  • امکان به اشتراک گذاری فایل ها با دیگر شبکه های اجتماعی
  • دارای امنیت بالا با رابط کاربری بسیار ساده و شیک

شبکه ی اجتماعی اینستاگرام، یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین شبکه اجتماعی در دنیای امروزه است که با وجود محدویت در ذخیره سازی تصاویر و ویدیو های خود نیز، باز هم صدر نشین بوده و به هیچ وجه هوادارن پر و پا قرص خود را از دست نداده است.

این محبوبیت نیر توسعه دهندگان را تحت تاثیر خود قرار داده و ان ها را وادار به ساخت برنامه های جانبی در این زمینه کرده است. BatchSave for Instagram یکی دیگر از برنامه های ذخیره تصاویر و ویدیو های اینستاگرام است که با قابلیت های خیره کننده خود هم اکنون در لیست بهترین ان ها قرار گرفته است و میتواند نیاز شما را در این زمینه بر طرف سازد.  همچنین در این برنامه، علاوه بر قابلیت های نامبرده، گزینه ای در انتهای هر پست قرار داده شده است که با لمس ان، پست مورد نظر همراه با کپشن به صورت خودکار با اینستاگرام شما به اشتراک گذاشته میشود و می توانید تنها با لمس گزینه ی تایید ان را با دوستان خود مشترک شوید.

نبود هیچ گونه محدودیتی در انتخاب فایل ها جهت ذخیره سازی، گالری جداگانه برای مشاهده ی تمامی فایل های ذخیره شده، سیستم فوق العاده ی دانلود تصاویر هر پروفایل، دسترسی به گزینه های مدیریتی رایج اکانت یعنی فالو، انفالو، حذف پست، لایک و … از دیگر قابلیت های مثال زدنی این برنامه جالب است. در پایان گفتنی است که این اپلیکیشن، از نظر امنیتی بسیار قدرتمند ظاهر شده و با بهر مندی از آن، خطری متوجه پیج و حریم خصوصی شما نخواهد بود.