بازی زیبا و سرگرم کننده Batman v Superman Who Will Win

الگو برداری شده از روی فیلمی به همین نام

گرافیک مناسب و طراحی های سه بعدی در سبک زیبای Runner

محصولی از استودیوی Warner Bros. International Enterprises

نسخه معمولی + نسخه مود شده

امکان ندارد که اهل سینما و فیلم های سینمایی روز دنیا باشید و یکی از 3 کمپانی برتر در زمینه فیلم سازی یعنی کمپانی Warner Bros یا برادران وارنر را نشناسید. کمپانی فیلم سازی برادران وارنر با تولید ده ها فیلم سینمایی جهانی، یکی از قطب های اصلی صنعت سینما محسوب می شود. این کمپانی با تأسیس یک استودیوی حرفه ای در زمینه ساخت بازی های ویدئویی به ویژه بازی های موبایلی، قدمی مهم در معرفی آثار جهانی اش برداشته است. از سال 2014 تا کنون، این کمپانی برای اکثر فیلم های سینمایی اکشن و مارجاجویانه جدید خود از جمله فیلم های دیدنی مثل Mission Berlin ، PAN ، Man of Steel و … بازی موبایلی تهیه کرده است. با معرفی و اکران فیلم خارق العاده جنجالی Batman v Superman در مارس 2016 ، استودیوی Warner Bros. International Enterprises یک بازی زیبا ولی نه چندان حرفه ای برای این فیلم تولید و عرضه کرده است.

Batman-vs-Superman-Who-Will-Win

ویژگی ها :

  • جزئیات گرافیکی بالا و طراحی های مناسب
  • گیم پلی سرگرم کننده در سبک Runner/Adventure
  • اقتباس گرفته شده از فیلم سینمایی BATMAN v SUPERMAN
  • قابلیت انتخاب یکی از دو شخصیت بتمن یا سوپرمن به صورت دلخواه
  • گشت و گذار در دو منطقه معروف Gotham و Metropolis
  • قابلیت استفاده از خودروی محبوب Bat Mobile
  • قابلیت پرواز با Superman
  • SFX ها و صداگذاری های بسیار عالی
  • استفاده از موسیقی متن اورجینال فیلم
  • قابلیت کسب نیروهای ویژه و استفاده از عناصر مختلف جهت ارتقاء

معرفی بازی Batman v Superman Who Will Win

همه ما به خوبی با ابر قهرمانان مختلفی که چند دهه است آن ها را در کارتون ها و فیلم های سینمایی دیده ایم، آشنا هستیم. این قهرمانان همگی برای اولین بار در کتاب های مصور (کامیک) و توسط نویسندگان مختلفی خلق شده اند. در این میان، دو کمپانی عظیم MARVEL و Warner Bros از این شخصیت ها فیلم های سینمایی و در دنیای مدرن امروزی، بازی های ویدئویی تولید کرده اند.

اگرچه پیش از این تعداد این قهرمانان اندک شمار بود، اما با تصاحب حق امتیاز اولیه این قهرمانان، کمپانی های مذکور شروع به خلق قهرمانان جدیدتر و امروزی تری کردند. هر چقدر هم که این روزها با قهرمانان جدید رو به رو شویم، اما نوستالژی قهرمانان کلاسیک برای خیلی از مخاطبین اولویت دارد. قهرمانانی مثل Superman که نزدیک به یک قرن از خلق شدن آن ها می گذرد، اگرچه این روزها حضوری کمرنگ تر دارد، اما همچنان محبوبیت بالایی دارد.

کمپانی MARVEL با ساخت مجموعه ای با عنوان AVENGERS و استفاده از ابر قهرمانان اصلی خود در این مجموعه، تا کنون چند فیلم و مینی سریال تولید کرده است. در مقابل اما کمپانی Warner Bros نیز در جواب به این حرکت رقیب اصلی خود، مجموعه ای با نام DC Universe خلق کرده است و عضوهای اصلی این مجموعه را، از میان ابر قهرمانان خود انتخاب کرده است. ابر قهرمانان DC Universe دو شخصیت محبوب Superman و Batman هستند. کمپانی Warner Bros برای اینکه از MARVEL و فیلم های سینمایی محبوب این کمپانی عقب نماند، دست به اتبکاری عجیب، ریسکی ولی بسیار خلاقانه زده است.

این کمپانی با در هم آمیختن و تلفیق ماجراهای دو شخصیت بزرگ مجموعه خود یعنی بتمن و سوپرمن، یک اثر جدید خلق کرده است. همه ما این دو شخصیت را شخصیت های مثبت و قهرمانان داستان ها می دانیم. اما در حرکت جدید فیلم نامه نویسان Warner Bros این دو شخصیت در یک فیلم جدید نه تنها دوست و یار یکدیگر نبوده و هدف مثبتی مثل قبل دنبال نمی کنند، بلکه به طرز عجیبی در برابر یکدیگر قرار گرفته و دشمن یکدیگر شده اند! طبق ماجرای کتاب مصور Injustice: Gods Among Us که در آن به طور مختصر به چنین چیزی اشاره شده است، این دشمنی توسط Joker (دشمن اصلی بتمن) پایه گذاری شده است. کمپانی Warner Bros امیدوار است تا با این سنت شکنی، گوی سبقت را از MARVEL برباید.

فیلم سینمایی Batman v Superman در مارس 2016 اکران شد. همزمان با اکران این فیلم، استودیوی Warner Bros. International Enterprises نیز بازی این فیلم سینمایی را با عنوان Batman v Superman Who Will Win تولید و برای سیستم عامل های هوشمند Android و iOS عرضه کرد. در این بازی شما می توانید با انتخاب یکی از شخصیت های Batman یا Superman، در یک سفر ماجراجویانه قدم بگذارید. بازی در سبک بازی های Runner و ماجراجویی می باشد. گرافیک و جزئیات طراحی ها بسیار مناسب و با توجه به حجم، تحسین برانگیز می باشند. سازندگان بازی از عناصر مختلف و معروفی همچون اتومبیل Bat Mobile بتمن و یا قابلیت پرواز سوپرمن استفاده کرده اند. همچنین مناطق معروف Gotham و Metropolis که پیش تر در فیلم های این دو شخصیت دیده بودیم نیز در این بازی طراحی شده اند.