نرم افزار اطلاع دهنده پر شدن شارژ باتری گوشی Battery Alarm – No Advertise

Battery Alarm – No Advertise نرم افزاری کاربردی و جالب برای نمایش میزان باتری و اطلاع رسان زمان پایان شارژ یا پر شدن باطری می باشد که توسط WoodTech Apps برای اندروید منتشر شده است. همانطور که میدانید یکی از مهمترین بخش های گوشی های هوشمند باتری ان ها می باشد که باید مورد توجه بیشتری واقع شود چرا که بدون باطری استفاده از گوشی امکان پذیر نخواهد بود. شارژ کردن زیاد گوشی به هر دلیلی، ممکن است به باتری گوشی صدمات جدی را وارد کند. به همین خاطر این برنامه برای رفع این مشکل با طراحی حرفه ای روانه بازار اندروید شده است.

ویژگی ها:

  •  پخش الارم در هنگام اتصال و قطع شارژر
  • امکان نمایش مدت زمان شارژ شدن
  • دارای حالت ذخیره نیرو
  • نمایش جزئیات و اطلاعات کامل باتری همچون ظرفیت ,دما و…
  • امکان تعریف پسورد
  • رابط کاربری ساده و شیک

 

برنامه Battery Alarm – No Advertise از طریق اطلاعیه و ویجت صفحه اصلی، شما را از وضعیت شارژ شدن باتری اگاه می سازد و میتواند در صرفه جویی انرژی و حفاظت از باتری گوشی  به شما کمک چشمگیری کند. نمایش جزئیات و اطلاعات کامل باتری همچون ظرفیت, دما و … یکی از قابلیت های شاخص این برنامه به شمار میرود.  عملکرد  برنامه  به گونه ای است که در صورت شارژ شدن کامل باطری برنامه با ایجاد صدا و لرزش شما را متوجه خود خواهد کرد تا بتوانید باطری خود را مدیریت کرده و به عمر مفید ان بیافزایید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام