Battery Alert 40-80 Pro

نرم افزار Battery Alert برنامه ای کاربردی و جذاب در بخش برنامه های ابزار است که توسط تیم توسعه Digimaster طراحی و منتشر شده است.

نرم افزار Battery Alert یک برنامه کاربردی ساده است که می تواند سطح باتری شما را کنترل کند و به شما اطلاع می دهد که از شارژر خود بر اساس تنظیمات درصد باتری سفارشی خود گوشی را شارژ یا از شارژر جدا کنید.

کنترل کننده میزان شارژ باتری برنامه Battery Alert در دستگاه های تلفن همراه فقط هنگامی که میزان باتری شما از نظر انتقادی بسیار پایین است (10 – 20٪) به شما اطلاع می دهد ، و اگر باتری شما 100٪ شارژ شود ، به شما اطلاع می دهد.

نرم افزار Battery Alert با فراهم کردن امکان اطلاع رسانی در میزان باتری های سفارشی شده ، حتی اگر برنامه در حال اجرا نباشد ، این کمبود را بر طرف می کند. طول عمر باتری کلی لیتیوم یون (در هر بار مصرف باتری ، که ممکن است متغیر باشد) می تواند زمانی که به طور مداوم در حد مطلوب شارژ می شود ، ترجیحاً بین 40 تا 80 درصد بهبود یابد. در مقابل ، تخلیه مکرر کم برای شارژ کامل در 100٪ گذشته می تواند فشار غیرضروری را روی باتری دستگاه شما بگذارد و عمر کلی آن را کوتاه کند. هشدار شارژ پیش فرض و هشدار جدا شده از سیم به ترتیب 40٪ و 80٪ تنظیم شده است.

هنگامی که سطح باتری زیر زنگ هشدار مشخص شده قرار می گیرد ، یک زنگ باتری در دفعات تکراری به صدا در می آید و به کاربر اصلاع می دهد. به طور مشابه هنگامی که سطح باتری از زنگ هشدار جداگانه وصل می شود ، یک زنگ باتری در دفعات تکراری به صدا در می آید که به کاربر برای جدا کردن شارژر اطلاع می دهد. این برنامه همچنین قابلیت تهیه هشدار دمای باتری را دارد. نگه داشتن باتری در دمای پایدار یک اقدام مهم برای حفظ سلامت کلی باتری شما است.

ویژگی های نرم افزار Battery Alert

• برای جلوگیری از شارژ بیش از حد و کمتر از سطح درصد سفارشی برای اطلاع رسانی باتری شارژ و درصد درصد سفارشی برای اخطار شارژر جدا می شود
• تنظیمات جداگانه برای مانیتور شارژ و برای مانیتور جدا کنید
• وصل شارژر
• هشدارهای دمای باتری
• اعلان را از طریق پنجره برنامه یا پیام های اعلان استاندارد (غیر مزاحم) انتخاب کنید.
• از صداهای پیش فرض زنگ صدا استفاده کنید یا آهنگ های زنگ خود را برای همه آلارم ها انتخاب کنید

نرم افزار Battery Alert برنامه ای کاربردی و جذاب برای کنترل میزان شارژ باتری است که می تواند از خراب شدن باتری گوشی شما جلوگیری کند. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.