بازی استراتژی و رقابتی Battle Ages

دارای جزئیات گرافیکی بالا و طراحی های حرفه ای

همراه با گیم پلی مهیج در سبک بازی های استراتژی

محصول استودیوی 505Games Srl

نسخه معمولی + نسخه مود شده

آیا شما هم از دوست داران و طرفداران پر و پا قرص بازی کلش آف کلنز می باشید؟ آیا به دنبال یک بازی آنلاین جدید مانند کلش آف کلنز اما با سبک و قالب متفاوت هستید؟ پس به شما پیشنهاد می کنیم بازی فوق العاده جذاب و مهیج Battle Ages را از دست ندهید. Battle Ages توسط استودیوی 505Games Srl آمریکائی تهیه و برای سیستم عامل های هوشمند عرضه شده است. با APKTOPS در معرفی بازی جذاب آنلاینعصر نبرد همراه باشید.

Battle-Ages

ویژگی های بازی عصر نبرد

  • دارای گرافیک مناسب به نسبت حجم
  • طراحی های حرفه ای صحنه های جنگی
  • گیم پلی چالش برانگیز و مدیریتی در سبک بازی های استراتژیک
  • قابلیت ایجاد پایگاه های نظامی از ساده ترین حالت تا ارتقاء به درجات مدرن
  • ایفای نقش به عنوان فرمانده های جنگ در 6 دوران مختلف مثل مصر باستان، قرون وسطی، رم و …
  • امکان استفاده از سلاح های متفاوت و قدرتمند در دوران های مختلف
  • قابلیت عضویت در گروه های آنلاین برای مبارزه علیه دشمنان مشترک
  • وجود 22 ارتش نظامی، 15 طلسم جادوئی، 11 نوع تله و …
  • قابلیت ساخت و ارتقاء بیش از 50 نوع ساختمان متفاوت

معرفی و بررسی بازی Battle Ages

بازی زیبا و منحصر به فرد Battle Ages ساخت کمپانی بازی سازی 505Games Srl کشور آمریکا می باشد و در حال حاضر برای پلتفرم های Android و iOS عرضه شده است. این بازی بسیار زیبا با طراحی منحصر به فرد در سبک بازی های استراتژیک می باشد. همانند هر بازی آنلاین دیگر در ابتدای بازی Battle Ages به شما آموزشی اولیه درباره مهارت های جنگی و استراتژیک درباره ساختمان ها و نیرو ها داده می شود. تکنولوژی بی نظیر صداگذاری در این بازی شما را مجذوب خود خواهد کرد. همینطور گرافیک جذاب این بازی همراه با رنگ آمیزی های شگفت انگیز و سبک جنگی بازی Battle Ages شما را بسیار به سمت خود جذب خواهد کرد.

شما در این بازی با ساخت انواع ساختمان ها و نیروها و جمع آوری منابع در اهداف جنگی خود پیشروی خواهید کرد و تا مرز پیروزی پیش خواهید رفت اما باید مراقب حملات رقیبان خود هم باشید و با قرار دادن ساختمانهای دفاعی در جای درست از دهکده خود دفاع کنید. اما برای کسب پیروزی نباید فقط به فکر دفاع باشید. شما باید نیروهای نظامی و هجومی خود را نیز گسترش داده و با استراتژی های جنگی، به کمک آن ها به پایگاه های نظامی دشمنان حمله کنید.

در بازی Battle Ages به جنگ هایی در دوران های مختلف از طول تاریخ پا می گذارید. از جنگ های فرمانروایان مصر و جنگ های خونین رم باستان و یونان گرفته تا انقلاب های آمریکا و فرانسه، شما باید رهبری ارتش های متفاوت با ویژگی های مخصوص به خودشان را بر عهده بگیرید. دشمنان شما به پایگاه های نظامی شما حمله ور می شوند و این شما هستید که با استراژی مخصوص خودتان باید آن ها را سرکوب کنید. اگر شما هم به بازی های استراتژیکی و رقابتی علاقه دارید به شما توصیه می کینم بازی فوق العاده زیبای Battle Ages را از دست ندهید.