بازی فوق العاده زیبا و جذاب Battle Bay

محصول کمپانی معروف Rovio

گرافیک بالا با گیم پلی به شدت سرگرم کننده

Battle Bay جدیدترین بازی ساخته شده توسط کمپانی معروف فنلاندی یعنی Rovio که بیشتر به خاطر مجموعه بازی های انگری بردز به خاطر داریم می باشد که منتشر شده است. بازی نبرد ساحلی همانند دیگر بازی های رُویو توانسته مخاطبین زیادی را به دور خود جمع کنید و همانطور که انتظار می رود امتیاز خوبی را هم از گوگل پلی به دست اورده. در این بازی رایگان اندرویدی شما در مقابل دشمنانی به معنای واقعی قرار خواهید گرفت که جنگی سراسر از هیجان و Real-Time (به صورت همزمان) بین شما و مخالفان شما صورت خواهد گرفت. بازی در نزدیکی ساحل یعنی در محیطی کاملا ابی اجرا می شود و شما در بین امواج غلط خواهید خورد که یا برنده خواهید شد و یا غرق!
دانلود بازی Battle Bay

ویژگی ها :

  • بازی به صورت MOBA (بازی چند نفره انلاین منطقه ای)
  • هیجانی به یاد ماندنی از نبرد تیم های مختلف
  • امکان پیوستن به دوستان و تشکیل یک تیم قدرتمند
  • مبارزه با رقیبان و بازیکنان مختلف به صورت جهانی
  • امکان انتخاب کشتی از میان کلاس های مختلف
  • سلاح های فوق العاده متنوع از قبیل توپ، نارنجک و فیوز و …
  • نبرد و مسابقه بر اساس به کار گیری استراتژی های خاص
  • گرافیک فوق العاده بالا با گیم پلی اعتیاد اور

 

معرفی و بررسی بازی Battle Bay

بازی نبرد ساحلی از اون دسته بازی هایی می باشد که مخاطب در هر زمان و موقعیتی می تواند بازی کند و نیازمند به استایل و حس خاصی ندارد. یک بازی ریل تایم چند نفره با نبرد های به یادماندی که همه و همه در دستگاه کوچک شما قرار خواهد گرفت. تنها چیزی که شما لازم دارید انتخاب یک کشتی از بین کلکسیونی متنوع می باشد که باید با سلاح های مختلف تجهیز کنید و وارد نبرد شوید. بازی عناصر مختلفی دارد برای مثال میتوان به جزر و مد دریا و یا حرکت امواج اشاره کرد که بر روی گیم پلی بازی بی تاثیر نخواهند بود و باعث می شوند بازی بیشتر چالش برانگیز جلوه دهد. بازی به صورت تیمی در حالت 5 به 5 نیز قابل اجراست که حتما باید اول استراتژی خود را بچینید و بعدا با قدرت و شلیک هایی که به خرج می دهید نتیجه را به نفع خود رقم زنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید
بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...

دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام