بازی استراتژیکی و آنلاین Battle Islandss

جزئیات گرافیک بالا و توجه به طراحی مدل ها
دارای گیم پلی رقابتی در سبک بازی های استراتژی
محصول استودیوی 505Games Srl

بازی ای که می خواهیم در این مطلب به شما معرفی کنیم یک بازی بسیار جذاب و آنلاین به نام Battle Islands می باشد که از نظر سبک بسیار شبیه به بازی هایی از دسته بوم بیچ می باشد. در این بازی که به صورت کاملا آنلاین انجام می شود شما مدیریت و فرماندهی یک پایگاه ارتشی را بر عهده خواهید داشت و باید با استراتژیک جنگی خود از پایگاه نظامی خود دفاع کرده و با حملات به موقع به دشمنان خود که همان بازیکنان دیگر در سر تا سر جهان می باشند اهداف خود را جلو ببرید.

دانلود بازی Battle Islands اندروید

ویژگی ها:

  • قابلیت ساختن جیپ، تانک، قایق و هواپیما
  • دارای قابیلت ساخت پادگان برای آپگرید
  • دارای گیم پلی جنگی و استراتژیک عالی
  • قابلیت رقابت آنلاین با بازیکنان جهانی
  • ذخیره سازی بازی در گوگل پلی
  • دارای گرافیگ فانتزی و جذاب
  • صدا گذاری طبیعی و ویژه
  • قابلیت ارتقا انواع ساختمان ها و نیروها
  • غارت اموال دشمنان


معرفی و بررسی بازی Battle Islands

بازی Battle Islands یک بازی در سبک استراتژیک و کاملا آنلاین می باشد که توسط کمپانی بازی سازی 505 Games Srl کشور آمریکا تولید شده است. این بازی پیش از این برای کنسول های بازی نسل هشت یعنی XBOX One و PS4 عرضه شده بود که با تصمیم سازندگان، نسخه مخصوص موبایل آن نیز ساخته شد. بازی Battle Islands در سایت گوگل پلی دارای تعداد بالای دانلود پنج میلیون و دارای امتیاز چهار از مجموع پنج امتیاز می باشد و برای دستگاه های با پلتفرم اندروید و آی او اس ساخته شده است.

این بازی با گرافیگ جذاب و فانتزی و با صدا گذاری عالی شبیه به بازی بوم بیچ می تواند تا مدت های بسیار زیاد شما را سرگرم و مجذوب خود کند. همانند بازی منحصر به فرد بوم بیچ در ابتدای این بازی به بازیکنان مهارت های اولیه از قبیل طرز دفاع و طرز حمله کردن آموزش داده می شود و سپس بازی در یک پایگاه نظامی اولیه به شما واگذار خواهد شد. خط داستانی بازی نشان می دهد که افراد شما در سال 1942 در اقیانوس آرام جنوبی فرود می آیند و مورد حمله ی نیروهای دشمن قرار می گیرند.

سپس به طور موقت در جزیره ای کوچک مستقر می شوند تا آماده ی دفاع و سپس حمله به دشمن شوند. در بازی Battle Islands شما باید با یک بازی سرعتی، جنگی و با استراتژیک شخصی خودتان باید پایگاه نظامی را که به شما تحویل داده شده مدیریت کنید و آن را ارتقا دهید. در این بازی شما باید زمین، هوا و دریا را کنترل کنید و پادگانی از بهترین افراد را بسازید و در مقابل دشمنان در سر تا سر جهان بجنگید.

توجه: هیچ تضمینی در اجرای صحیح نسخه مود شده بازی Battle Islands و دیگر بازی های آنلاین مشابه وجود ندارد. حتی در بعضی موارد امکان بن شدن نیز دور از انتظار نیست. لطفاً با ریسک خودتان نسخه مود شده را با احتمال عدم اجرای صحیح و خطر بن شدن دانلود کنید.