بازی نبرد زامبی ها Battle of Zombies Clans MMO

عرضه شده توسط OkApp

دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

بازی های استراتژیک این روزها به خوبی جای خود را در میان انواع سبک بازی ها، باز کرده اند. شاید بتوان سرآغازگر این محبوبیت عظیم را بازی کلش اف کلنز دانست که برای اسمارت فونهای اندرویدی عرضه شد. در ادامه بازی محبوب کلش اف کلنز، بازی های مختلف دیگری نیز برای سیستم عامل اندروید عرضه شد. از همین رو بازی های استراتژیک کم کم جای خود را در میان کاربران باز کرده و توانستند طرفداران بسیار زیادی کسب کنند. اگر شما هم از علاقه مندان به این سبک از بازی ها هستید، پیشنهاد می کنیم Battle of Zombies: Clans MMO را به هیچ وجه از دست ندهید. بازی اندروید نبرد زامبی ها، یک بازی استراتژیک آنلاین بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشد که تا حدودی نیز مشابه بازی کلش اف کلنز می باشد!

Battle-of-Zombies-Clans-MMO

ویژگی ها:

  • عرضه شده به صورت رایگان
  • رقابت با سایر بازیکنان به صورت انلاین
  • 10 زامبی مختلف و منحصر به فرد با مراحلی برای ارتقاء
  • 12 سازه مختلف دفاعی با امکان ارتقاء
  • 9 اسلحه مخفی مختلف با امکان ارتقاء دادن
  • استخدام زامبی ها برای تولید منابع بیشتر
  • ملحق شدن به کلن ها برای شرکت در جنگ های قبلیه ای
  • امتیازاتی برای تازه کارها
  • وجود شخصیت های جالب و زیبا
  • تورنمنت های قبلیه ای

 

Battle of Zombies: Clans MMO بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده در سبک استراتژیک برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که شباهت بسیار زیادی با بازی محبوب کلش اف کلنز دارد. در بازی “نبرد زامبی ها” شما باید بتوانید منطقه (کلن) مربوط به خودتان را با احداث کردن ساختمان های مختلف بسازید و سپس با تقویت و ارتقاء دادن ساختمان های خود، قدرت خود را بیشتر کنید. در این بازی ساختمان های مختلفی وجود دارند که هرکدام از آنها کار خاصی را انجام می دهند و برای انجام دادن بازی به آنها نیاز خواهید داشت. وظیفه شما در بازی جنگ زامبی ها، جنگیدن با دیگر بازیکنانی است که به صورت انلاین در این بازی حضور دارند و شما باید با حمله کردن به آنها، بتوانید آنها را شکست دهید و منابعشان را برای خودتان به دست بیاورید. شما برای ارتقاء دادن ساختمان ها و دیوارها و نیروهای خود به این منابع نیاز خواهید داشت.

در بازی Battle of Zombies: Clans MMO نیروهای مختلفی برای کاربران در نظر گرفته شده است که در جنگ ها می توانید از آنها استفاده کنید. هرکدام از این نیروها دارای قابلیت های خاصی هستند که برای شرایط مختلف مناسب می باشند. امکان ارتقاء دادن سطح (لول) نیروها نیز وجود دارد و می توانید با ارتقاء دادن نیروهای خود، با قدرت بیشتری به دشمن ها حمله کنید. به صورت کلی 10 زامبی مختلف برای جنگیدن وجود دارند که می توانید آنها را مورد استفاده قرار دهید. وجود سَم (اسپل) های متفاوت نیز امکان حمله کردن راحت تر را فراهم کرده است. شما می توانید با ملحق شدن به قبلیه های مختلف و شرکت در آنها، امتیازات بیشتری را از آن خود کنید