بازی جذاب و حرفه ای Battlefield Frontline 2

قسمت دوم از سری بازی های Battlefield Frontline City

گرافیک عالی به همراه گیم پلی چالش برانگیز

محصول استودیوی Codelabs Studio کشور اسپانیا

نسخه معمولی + نسخه مود شده

به همراه ویدئوی تریلر رسمی بازی

توجه 1: برای اجرای بازی نیاز به اینترنت به صورت مداوم دارید.

توجه 2: دیتای بازی از طریق خود بازی و در اولین اجرا دانلود می شود.

بازی Battlefield Frontline City که چندی پیش در وب سایت برترین های اندروید اقدام به معرفی آن نمودیم، توانست با کسب امتیاز مناسب جایگاه خوبی در میان بازی های سبک FPS به دست بیاورد. حالا با این موفقیت نسبی، استودیوی Codelabs قسمت دوم از این بازی را نیز عرضه کرده است که در این مطلب از سایت APKTOPS قصد معرفی و بررسی آن را داریم.

Battlefield-Frontline-City-2

ویژگی ها :

  • گرافیک و جزئیات زیاد
  • گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز در سبک FPS
  • دارای محتوای داستانی دنباله دار
  • شبیه سازی حرفه ای سلاح ها، کاراکترها، انفجارها و …
  • قابلیت استفاده از سلاح های مختلف در کلاس بندی های متفاوت
  • قابلیت استفاده از ابزارهای مختلف مثل کیت های سلامتی و …
  • وجود مراحل مختلف در مکان ها و کشورهای مختلف
  • وجود سربازان دشمن در سطوح متفاوت
  • قابلیت انتخاب و ایفای نقش به عنوان سربازان ماهر دو طرف جنگ

بازی Battlefield Frontline 2

بازی Battlefield Frontline 2 در واقع ادامه قسمت اول یعنی بازی Battlefield Frontline City می باشد. اگرچه در قسمت اول، شاهد یک داستان جنجالی بودیم، اما به نظر می رسد سازندگان برای بخش داستانی Battlefield Frontline 2 تغییری تدارک ندیده اند و عجیب است که برای توضیحات این قسمت نیز، از همان توضیحات قسمت اول استفاده کرده اند.

مسلماً جریانات و اتفاقات این بازی می بایست به ادامه قسمت اول مرتبط شود. اما در این مورد نکته خاصی توسط سازندگان ذکر نشده است. اما طبق بررسی های ما و آنچه که از تصاویر مراحل دیده می شود، اتفاقات جدیدی رخ داده و شما به کشورهای جدیدی سفر کرده و مأموریت های متفاوتی انجام خواهید داد. به جز بخش داستانی، از لحاظ گرافیک و گیم پلی هم تغییر و بهبود خیلی خاصی در بازی Battlefield Frontline 2 نسبت به قسمت اول دیده نمی شود.

محتوای داستانی بازی Battlefield Frontline 2

داستان بازی همچنان حول محور جنگ مهیب سال 2033 که به واقع جنگ جهانی سوم می باشد می چرخد. دنیا به سه قطب اصلی تقسیم شده است. یکی قاره های آمریکا به رهبری ایالات متحده آمریکا، دیگری روسیه و متحدان (کشورهای اروپایی) و در نهایت قطب آخر که کشورهای آسیای شرقی و جنوب شرقی هستند. دنیا در حال جنگ بر سر منابع نفتی می باشد. طی جنگ، مخازن اصلی نفت دنیا به غارت کشورهای مختلف رفته اند و هم اکنون این مخازن در نقاط مختلف نگهداری می شوند. یکی از بزرگترین منابع نفتی جهان هم اکنون یکی از شهرهای روسیه می باشد که همین موضوع باعث شده است تا این منطقه پر مخاطره ترین منطقه زمین بشود.

شما در نقش سرباز و تک تیراندازی ماهر هستید که برای انجام مأموریت های خطرناک انتخاب شده است. شما وظیفه دارید تا با رفتن به کشورهای مختلف و نابود کردن برخی افراد مهم، مأموریت ارتش را به خوبی انجام دهید. سبک بازی اول شخص شوتر می باشد. شما امکان انتخاب سلاح های مختلف را دارا می باشید. همچنین می توانید از لوازم و مهمات دیگر نیز بهره مند شوید.

سبک بازی نیز مثل قسمت قبل باقی مانده است. شما فقط وظیفه هدف گیری و شلیک دارید. برای این کار باید زمان بندی مناسبی داشته باشید و اجازه ندهید تعداد دشمنان شما زیاد شود. باید به موقع از کاور خود بیرون آمده و شلیک های دقیق داشته باشید. در غیر این صورت دشمنان شما، به شما غلبه خواهند کرد.