BattleHand

بازی استراتژیک و نقش افرینی BattleHand

نسخه معمولی + نسخه مود شده
گرافیک و انیمیشن سه بعدی خیره کننده
بیش از 1,000,000 نصب فعال در گوگل پلی

شما هم وارد جنگ شوید! بازی BattleHand عنوان جدیدی در سبک بازی های نقش افرینی می باشد که برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. در این بازی که میلیون ها بازیکن را به خود اختصاص داده است شما باید تیم خود را با شخصیت ها و قهرمانان مختلف تشکیل دهید و مینیون های شیطانیِ ملکه یاقوت ارغوانی را شکست دهید که لازمه این کار انجام حملات قدرتمند و با دقتی است. بازی به صورت انلاین اجرا می شود و از گیم پلی سه بعدی تشکیل شده که با ژانر استراتژیک نقش افرینی اجرا می شود.

ویژگی ها :

  • تجربه ماجراجویی شگفت انگیز در سبک استراتژیک نقش افرینی
  • جمع اوری و اموزش قهرمانان و لشکریان افسانه ای به سوی پیروزی
  • انلاک و اپگرید حرکات ویژه مختص هر قهرمان
  • بازی در حالت چالش بر انگیز بازیکن در برابر بازیکن
  • جمع اوری, ارتقاء لول و تکیمل کارت های قدرتمند در مسیر گیم پلی بازی
  • ماجراجویی در محیط های راز الود با کشف لوکیشن های جدید با موجودات عجیب و غریب
  • گرافیک و انیمیشن سه بعدی خیره کننده با تاکتیک های جنگی عالی

 معرفی بازی BattleHand

بازی BattleHand که در اینجا به صورت تحت الفظی بتل هند برای شما معنی کرده ایم در واقع به دسته ای از کارت ها گفته می شود که شما در بازی با انها اشنا خواهید شد و جمع اوری خواهیدشان کرد که بازی بر روی جمع اوری کارت های قدرتمند بسیار مانور داده و حتی اسم بازی به همین دلیل انتخاب شده است.

البته ناگفته نماند که گیم پلی بازی بسیار وسیع تر از جمع اوری تعدای کارت می باشد. داستان بازی در مورد ملکه ای مخوف است که طلسم خود را شکسته و برخواسته است, که با زنده شدن دوباره او موجودات خبیثی که در جهان زیر زمین  به سر می برند به سطح زمین راه پیدا کرده اند و جهان را به مرز هلاکت رسانده اند. اما خوشبختانه هنوز اندکی امید باقی مانده و قهرمانان قدیمی و فراموش شده این سرزمین که سالهاست شمشیر خود را کنار گذاشته و دیگر جان کسی را نمی گیرند, اماده مقابله با این موجودات مخوف هستند تا عدالت را دو باره برقرار کنند و شرافت خود را حفظ کنند!