BE-A Walker

بازی BE-A Walker عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی است که توسط تیم توسعه Games Operators S.A. طراحی و منتشر شده است.

داستان بازی BE-A Walker از آنجایی آغاز می شود که زمین در حال مرگ است زیرا بیش از حد جمعیت آن افزایش یافته است و بشریت به دنبال سیاره های جدید برای استعمار و استخراج منابع مورد نیاز است. الدورادو یک سیاره زمین مانند است که با جنگلها و کوههای عظیم پر از مواد معدنی کمیاب انباشته شده و گزینه ایده آل برای زندگی کردن و استفاده است.

اما دو چیز استعمار را کاملاً پیچیده می کند: مورد اول جو مسموم برای نژاد بشر است و مورد دوم نژاد بومی موجودات انسان نما جنگی است که قرار نیست خانه خود را با موجودات دیگر به اشتراک بگذارند. اگرچه اولین مشکل را می توان با فیلترهای هوا حل کرد، اما حتی قوی ترین زره ​​پوش ها نیز نمی تواند در برابر سلاح های بزرگ و موشک های دیگر قبایل دشمن کمک کند.

ویژگی های بازی BE-A Walker

  • جهان جذاب و بدون شباهت بازی
  • کمبود جعبه های غنیمت.
  • عجیب ترین و بی رحمانه ترین شبیه ساز یک ربات
  • مکانیک و اسلحه های خود را به روز کنید تا خطرناک تر شوید.
  • بومیان را شکست دهید یا آنها را در تلاش برای محافظت از دنیای خانه خود هدایت کنید.

در گیم پلی بازی BE-A Walker شما در نقش خلبان رباتی جنگی به نام “BE-A Walker” هستید. ماموریت شما شکست دادن بومی ها و دشمنان سیاره برای محافظت از جمعیت مستعمره خود است. اما نابودی نژاد بومی تنها راه متوقف کردن جنگ نیست. طرف خود را انتخاب کنید و تصمیمی را بگیرید که مناسب شما باشد: اینکه یک انسان باشید، یک پسر واقعی از زمین باشید که برای بقای نژاد اش می جنگد و هرکسی را که مانع او می شود می کشد یا یک انسان با ویژگی های دوستانه، که سعی در محافظت از بومیان فقیر و قربانیان دارد.

در بازی BE-A Walker کنترل ربات کار آسانی نیست. یک پا را بالا بیاورید ، آن را به سمت چپ یا راست حرکت دهید و سپس یک قدم بردارید. آن را برای برداشتن قدمی دیگر تکرار کنید. برای شکستن دشمنان یا جلوگیری از نارنجک و موشک، می بایست هریک از پاها را به خوبی کنترل کنید.

بازی BE-A Walker عنوانی بسیار جذاب و مهیج در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی است که در آن نقش یک ربات جنگی را خواهید داشت. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.