بازی جستوجوی هیولا Beast Quest

محصولی از MiniClip برای اندروید

+ به همراه نسخه مگا مود شده

کمپانی بزرگ مینی گیم، یکی از نام آشناترین استودیوهای بازیسازی می باشد که مدت هاست در زمینه عرضه بازی های اندروید فعالیت می کند و به حق توانسته است در همین رابطه به خوبی بدرخشد. مینی کلیپ کار خود را با بازی های آنلاین تحت وب آغاز کرد. آن زمان نیز بازی تحت وب مینی کلیپ با این که حجم بسیار کمی داشتند، اما بسیار جذاب و سرگرم کننده بودند. تا به امروز که این کمپانی یکی از مشهورترین ها در زمینه بازیسازی می باشد، بازی های اندروید آن نیز به شهرت بالایی رسیده است. این کمپانی به تازگی اقدام به انتشار بازی جدیدی تحت عنوان Beast Quest کرده است. بازی که به صورت جهان آزاد (Open World) طراحی شده است و آن را به همه کاربرانی که علاقه مند به سبک نقش آفرینی هستند، توصیه می کنیم.

Beast-Quest

ویژگی ها:

  • خط داستانی طولانی و جهان آزاد در میان آوانتیا!
  • مبارزه کردن در برابر هیولاهایی قدرتمند و غول پیکر
  • جمع آوری گنجینه های از دست داده شده
  • دست یابی به سطوح بالاتر و ارتقاء مهارت ها و تجهیزات
  • صدها چالش، رازهای مختلف و دستاوردهای متفاوت

 

آوانتیا نام سرزمینی سرسبز و بسیار خرم است که دیوها و هیولاها در آن زندگی می کنند. به دلیل جادو و طلسم جادوگران، دیوهایی که در آوانتیا زندگی می کنند، قصد حمله به سرزمین انسان ها را دارند و می خواهند دنیا را نابود کنند. شما نیز در نقش قهرمان بازی باید به جنگ با هیولاها و دیوها را رفته و بتوانید آنها را نابود کنید تا جهان خودتان را از نابودی نجات دهید.

بازی آوانتیا Beast Quest به صورت جهان آزاد طراحی شده است. در بازی های جهان آزاد، شما این امکان را دارید تا به هر سمت و سویی که خودتان می خواهید حرکت کنید. بازی های جهان ازاد به گونه ای طراحی می شوند که کنترل در آن به عهده خود شما می باشد و ماموریت هایی که برایتان در نظر گرفته میشود به وسیله خود شما پیش خواهد رفت. در بازی باید به جنگ با هیولاهایی غول پیکر و قدرتمند رفته و بتوانید آنها را نابود کنید. برای این کار تجهیزاتی قدیمی مانند شمشیر، تیر و کمان، نیزه و … در اختیار شما قرار داده می شود که امکان ارتقاء دادن آنها را نیز خواهید داشت. صحنه های مبارزه در Beast Quest بسیار عالی طراحی شده اند. به خوبی می توان گفت که مینی کلیپ هیچ چیزی برای گرافیک و  محیط آن کم نگذاشته است و بازی تولید کرده است که واقعا لیاقت تحسین شدن را دارد.

در Beast Quest شما با کشتن هر هیولا و یا دشمن ها، می توانید سکه های بیشتری به دست بیاورید. با استفاده از سکه ها امکان خرید تجهیزات بیشتر و قدرتمندتر و همچنین ارتقاء دادن شخصیت اصلی بازی را خواهید داشت.

این بازی برای کسانی که می خواهند چند هفته سرگرم باشند، انتخابی بسیار عالی و بی نظیر است و توصیه ما نیز به شما دانلود همین بازی می باشد. در ادامه نسخه معمولی + نسخه مگا مود شده بازی را می توانید با توجه به مهارت های خودتان، دانلود کنید. توجه داشته باشید که در نسخه مگا مود شده بسیاری از بخش های بازی (مانند سکه ها) به صورت نامحدود تعریف شده اند.