مشاهده میزان مصرف برنامه ها از باتری با BetterBatteryStats

شاید بارها برای شما نیز پیش آمده باشد که احساس کرده باشید باتری گوشی تان در مدت زمانی کوتاه خالی می شود و تصور کرده باشید که باتری گوشی شما مشکل دارد و به همین دلیل اقدام به تعویض باتری گوشی خود کرده باشید و همچنان مشکل نیز پا برجا بوده باشد!

BetterBatteryStats

 

اما بهتر است بدانید که این مشکلات می تواند به دلیل نصب برنامه ای باشد که مصرف زیادی از باتری گوشی همراه شما دارد. گاها پیش می آید که به دلیل نصب برنامه ای بر روی گوشی و به دلیل پر مصرف بودن این برنامه، باتری گوشی به میزان بسیار زیادی مورد مصرف قرار می گیرد. دلیل این مصرف نیز می تواند متصل شدن برنامه به اینترنت جهت دریافت آپدیت های جدید باشد. اما شناسایی این برنامه چگونه می تواند انجام شود؟

این بار در سایت ApkTops برنامه تحت عنوان BetterBatteryStats برایتان آماده کرده ایم که با استفاده از ان می توانید میزان مصرف اپلیکیشن های نصب شده در گوشی از باتری را بفهمید. به این ترتیب می توانید اقدام به غیر فعال کردن آن برنامه نموده و میزان مصرف باتری گوشی همراه خود را کاهش دهید. به هنگام باز کردن این نرم افزار، لیستی از تمام برنامه های نصب شده در گوشی به شما نمایش داده می شود و در جلوی آن نیز میزان مصرف باتری نیز به شما نمایش داده خواهد شد.