جدیدترین نسخه بازی Bigfoot Quest برای اندروید

بازی های فکری اندروید شما را به دنیایی جدید برده و رمز و راز های مختلفی را برای شما فاش می کنند که به شما امکان ان را می دهد با استفاده از آن ها بازی را ادامه داده و دیگر معما های بازی را نیز حدس بزنید تا بتوانید از داستان بازی سر در بیاورید.

بازی Bigfoot Quest یک بازی فکری اندروید است که توسط استودیو بازی سازی Syntaxity ساخته و منتشر شده است. افسانه ها و داستان های مختلفی راجع به موجودات افسانه ای وجود دارند که شما به دنبال یکی زا آن ها هستید. باید به مناطقی در حوالی شمال غربی اقیانوس آرام رفته و ماجراجویی خود را در یک محیط راز آلود آغاز کنید. عکس های بسیار تار و نقشه های قدیمی از محل اختفای موجود افسانه ای یعنی پاگنده به جای مانده است که باید با استفاده از آن ها مکان دقیق او را پیدا کنید. البته با ورود به مکان های مختلف نیز می توانید سر نخ های مختلف بدست آورده و شک خود را در مورد وجود پاگنده ها به یقین تبدیل کنید.

Bigfoot Quest دانلود بازی در جستجوی پاگنده

ویژگی های بازی Bigfoot Quest

  • طراحی بسیار عالی و گرافیک HD
  • صدا گذاری بسیار عالی و استفاده از موسیقی های متن بی نظیر
  • نقشه ی پویا که مکان های بازدید شده را مشخص می کند
  • داشتن یک دوربین برای عکس گرفتن از سر نخ ها
  • معما ها و پازل های متعدد حین بازی
  • ذخیره ی خودکار بازی
  • بهینه شده برای تبلت ها و گوشی ها
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Bigfoot Quest شما را به دنیای اسرار آمیزی برده و از شما می خواهد با حل معما های مختلف حین بازی اقدام به پیدا کردن موجود افسانه ای به نام پاگنده نمایید. طراحی بازی بسیار خوب صورت گرفته و از گرافیک فوق العاده ی HD برخوردار می باشد. همچنین سازندگان در زمینه صدا گذاری نیز سنگ تمام گذاشته اند و از موسیقی های متن بی نظیر حین بازی استفاده کرده اند.

نقشه ی بازی به صورت پویا می باشد که می تواند به شما کمک فراوانی بدهد. بدین صورت که مکان های بازدید شده توسط شما در نقشه مشخص خواهد شد تا بتوانید راحت تر در محیط وسیع بازی به گشت و گذار بپردازید. یک دوربین عکاسی همراه شما خواهد بود تا بتوانید از سر نخ های بدست آمده عکس بگیرید. معما های متعددی حین بازی برای شما ییش خواهد آمد و همچنین ذخیره ی بازی به صورت خودکار انجام می گیرد.