بازی موتور سواری ضربه ای Bike Attack Race : Stunt Rider

بیش از 10 میلیون دانلود از پلی استور

دارای گیم پلی بسیار جذاب

بازی های سبک موتور سواری به خودی خود از محبوب ترین دسته بازی های اندرویدی می باشند که طرفداران بسیار زیادی نیز دارند. حال اگر این سبک از بازی با زمینه اکشن نیز تداخل پیدا کند، به طور حتم می تواند بسیار جلب توجه کند. این موضوع در Bike Attack Race : Stunt Rider به خوبی جواب داده است و شاهد یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده خواهید بود که می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند!

Bike-Attack-Race-Stunt-Rider

ویژگی ها:

  • دارای گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده
  • گرافیک واقع گرایانه به همراه محیط سه بعدی
  • آموزش اولیه برای افرادی که مبتدی هستند
  • وجود موتورسیکلت های مختلف برای انتخاب
  • پشتیبانی برای گوشی و تبلت های اچ دی
  • افکت های صوتی با کیفیت خوب
  • کنترلگر بسیار روان و ساده

 

Bike Attack Race : Stunt Rider بازی سرگرم کننده و جذاب برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن شما علاوه بر این که به موتور سواری در خیابان های شلوغ خواهید پرداخت، همچنین باید با ضربات پا و استفاده از سلاح های مختلف، موتور سوارهای دیگر را واژگون کنید. پایه بازی نیز بر همین اساس بوده و شما باید تلاش کنید تا موتور سوارهای دیگر که رقیب شما می باشند را واژگون کنید. در طول مسیر حرکت دستاوردهای مختلفی وجود دارند که باید تلاش کنید تا آنها را به دست بیاورید تا امتیازات بیشتری را نصیب خود کنید.

در این بازی اندروید، موتور سیکلت های مختلفی وجود دارند که می توانید از میان آنها، هرکدام را که خواستید انتخاب کرده و برای انجام بازی مورد استفاده قرار دهید. امکان ارتقاء دادن موتور سیکلت ها نیز وجود داشته و به این ترتیب می توانید موتور سیکلت خود را قوی تر کنید. برای آن دسته از بازیکنانی که با موتور سواری آشنایی ندارند نیز در ابتدای بازی آموزشی فراهم شده است که با انجام آن می توانید به یک موتور سوار حرفه ای برای بازی، تبدیل شوید.

بازی Bike Attack Race دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. محیط سه بعدی و واقع گرایانه، یکی از خصوصیات بارز این بازی سرگرم کننده می باشد که به طور حتم میزان واقع گرایی آن موجب شگفت زده شدن شما خواهد شد. کنترلگر بازی بسیار روان و عالی طراحی شده است که برای تحت کنترل داشتن بازی با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد. وجود صداگذاری حرفه ای در پس زمینه بازی نیز سبب افزایش هیجان هرچه بیشتر بازی خواهد شد.