Bike Race - Bike Blast Rush

بازی سرگرم کننده و تفننی Bike Racing – Bike Blast

همراه با گرافیک فانتزی و طراحی های سه بعدی

گیم پلی چالش برانگیز در سبک Endless Running Game

محصول استودیوی Ace Viral سازنده سری بازی های محبوب Angry Gran

از آن جایی که بیشتر بازی های موبایلی در اوغات فراقت چند لحظه ای انجام می شوند، سبک بازی های Casual یا تفننی هم بیشتر شده است. این روزها شاهد عرضه شدن بازی های زیادی در این سبک هستیم. ویژگی بارز این بازی ها این است که برای انجام دادن آن ها نیازی به محتوای داستانی نیست و تمرکز خاصی برای درک و فهم رخدادهای درون آن لازم نیست. این بازی ها صرفاً برای سرگرم کردن و در مواردی برای به چالش کشیدن و رقابت طراحی شده اند. بازی محبوب Subway Surfers به عنوان پایه گذار اصلی بازی های سبک Running ، قدم بزرگی در زمینه بازی های تفننی برداشته است. این بازی حالا الگوی بی رقیبی برای دیگر بازی ها می باشد که از این سبک تقلید کنند. بازی Bike Racing – Bike Blast یکی از همین بازی ها است که توسط استودیوی Ace Viral انگلستان ساخته و عرضه شده است.

Bike-Racing-Bike-Blast

ویژگی ها :

 • گرافیک فانتزی و رنگارنگ
 • گیم پلی ساده اما بسیار چالش برانگیز و مهیج
 • دارای سبک رکوردزنی Endless Running
 • وجود المان های اکشن و هیجان انگیز
 • وجود شخصیت های مختلف و قابل آزاد سازی
 • وجود دوچرخه های BMX گوناگون
 • طراحی های الگوبرداری شده از بازی Subway Surfers
 • قابلیت جاخالی دادن، پریدن، لیز خوردن و …
 • قابلیت انجام حرکات نمایشی با یادگیری و آزاد کردن Trick های مختلف
 • وجود مکان های متفاوت مثل خیابان ، پارک و …
 • قابلیت پرواز با Hang Glider ، هلیکوپتر و یا موشک
 • وجود امتیازها، نیروهای ویژه و …
 • قابلیت رقابت در لیدربوردشیپ های آنلاین هفتگی و ثبت رکورد

معرفی و بررسی بازی Bike Racing – Bike Blast

Bike Racing – Bike Blast نام یکی دیگر از بازی های دوچرخه سواری شرکت Ace Viral کشور انگلستان می باشد که به خاطر سبک تلفیقی جالبی که دارد، مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. شرکت Ace Viral پیش از این سری بازی های معروف Angry Gran را در کارنامه خود ثبت کرده است. این استودیو علاقه و استعداد خاصی در ساخت بازی ها در دو سبک دوچرخه سواری و Endless Running دارد. اگرچه این استودیوی فعال و خوش ذوق آثار مختلف دیگری هم در سبک های مختلف عرضه کرده است، اما با توجه به اینکه تمرکز بیشتر خود را روی این دو سبک معطوف کرده است، می توان به این نتیجه رسید.

در بازی Bike Racing – Bike Blast شما در نقش دو نوجوان به نام Max و Amy هستید که همراه با دوستانشان سوار بر دوچرخه های BMX خود شده و در سطح شهر با یکدیگر به رقابت می پردازند. شما باید در نقش هر کدام، سعی کنید رکورد بهتری از خود به جای بگذارید و در رقابت با دوستانتان پیروز باشید. برای این کار می توانید شخصیت های مختلفی که در بازی طراحی شده اند را انتخاب کرده و از میان دوچرخه های متفاوت، بهترین انتخاب را داشته باشید.

گیم پلی و ویژگی های بازی Bike Racing – Bike Blast

سبک بازی Endless Running می باشد و این یعنی شما باید تا می توانید بدون برخورد و سرنگون شدن مسیر مستقیم خود را ادامه داده و از موانع متفاوتی که در مسیر شما قرار دارند عبور کنید. سبک طراحی مسیر و رنگامیزی ها، نوع گرافیک طراحی محیط، شخصیت ها و حتی استفاده از اتوبوس ها و قطارهای بین شهری و امکان حرکت روی آن ها و … همگی از روی بازی محبوب Subway Surfers الگوبرداری شده است. طراحی های فانتزی و رنگارنگ، محیطی شاد و جذاب در این بازی رقم زده است که انجام این بازی را خسته کننده نمی کنند.

درست مثل بازی Subway Surfers در بازی Bike Racing – Bike Blast نیز می توانید بپرسید، جاخالی بدهید (Swipe)، لیز بخورید و از موانع مختلف عبور کنید. همچنین امکان استفاده از گلایدر، موشک و حتی هلیکوپتر هم برای پرواز در آسمان وجود دارد. در این بازی امکان یادگیری و انجام حرکات نمایشی هم وجود دارد که می توانید با به دست آوردن آیتم های مربوطه، این مهارت ها را یاد گرفته و انجام دهید تا امتیاز بیشتری کسب کنید. اگر شما هم از علاقه مندان به بازی های رکوردزنی و تفننی هستید، بازی Bike Racing – Bike Blast گزینه ای مناسب و سرگرم کننده برایتان خواهد بود.