بازی نقش آفرینی Blade Warrior

+ به همراه دیتا بازی

Blade Warrior بازی در سبک نقش آفرینی برای گوشی های اندرویدی می باشد که در آن شاهد زد و خوردهای بسیار زیادی خواهید بود. این بازی با شخصیت های تخیلی طراحی شده است که در آن شاهد حضور شخصیت های متفاوت و عجیبی خواهید بود. این بازی محصولی از NLABSOFT می باشد.

دانلود Blade Warrior

ویژگی ها:

  • کنترل بسیار ساده و همه جانبه بازی
  • طراحی شده به صورت رنگارنگ و بسیار زیبا
  • وجود مهارت های مختلف برای کاراکتر اصلی بازی
  • 3 سطح دشواری به همراه 108 سیاه چال
  • جنگ در برابر نیروهایی عجیب و غریب
  • قابلیت سوئیچ کردن کاراکتر بازی با دوستان خود

 

Blade Warrior بازی در سبک نقش آفرینی برای گوشی های اندروید می باشد که در آن به عنوان قهرمان بازی وارد یک ماجراجویی جدید خواهید شد. در این بازی شما با موجوداتی عجیب و غریب روبه خواهید شد که باید بتوانید با استفاده از سلاح های متفاوتی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت، آنها را نابود کنید. سلاح های مختلفی در این بازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که امکان استفاده از تمام آنها را تا پایان بازی خواهید داشت. همچنین امکان ارتقاء دادن و قوی تر کردن این سلاح ها نیز برای کاربران مهیا شده است تا بتوانید به قدرت بیشتری به جنگیدن بپردازید.

بازی Blade Warrior تا حدودی به صورت تخیلی طراحی شده است که در آن شما شاهد حضور موجوداتی فرا طبیعی خواهید بود که وظیفه شما نیز کشتن آنها می باشد. موجوداتی مختلف در این بازی وجود دارند که هرکدام از آنها دارای سطح قدرت های متفاوتی می باشند و برای نابود کردن آنها باید به صورت متفاوتی تلاش کنید. قدرت های فرا طبیعی مختلفی نیز در طی روال بازی به شما داده می شود که می توانید با استفاده از آن نابودی بیشتری ایجاد کنید.

بازی Blade Warrior دارای گرافیکی بسیار عالی می باشد و محیط آن بسیار جذاب و شگفت انگیز طراحی شده است. طراحی این بازی به گونه ای است که شما در آن یکی از بهترین بازی های سبک نقش آفرینی را تجربه خواهید کرد. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.