بازی فوق العاده جذاب و زیبای Block Tank Wars 2

گرافیک عالی، طراحی های حرفه ای سه بعدی
گیم پلی فوق العاده روان و سرگرم کننده در سبک آرکید
محصول استودیوی معتبر Cube Software
نسخه پولی بدون تبلیغات (Premium) + نسخه مود شده

بازی 2 Block Tank Wars از جمله بازی های محبوب و پر طرفدار در سبک Arcade می باشد که بعد از محبوبیت چشم گیر قسمت اول، توسط Cube Software تهیه و با امکانات و بهبودهایی بسیار بیشتر عرضه شده است. بازی Block Tank Wars 2 با سبک جذاب، گیم پلی حرفه ای و بسیار روان در کنار گرافیک دیدنی یکی از گزینه های عالی برای علاقه مندان به بازی های سرگرم کننده می باشد. با ما در معرفی ویژگی های بیشتر این بازی همراه باشید.

Block-Tank-Wars-2

ویژگی ها :

  • دارای گرافیک عالی و بهینه سازی شده
  • طراحی حرفه ای، سه بعدی و پر جزئیات
  • امکان پردازش تکسچرهای گرافیکی تا 60 فریم بر ثانیه به صورت HD
  • گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک آرکید
  • کنترلرهای مجازی مناسب
  • پشتیبانی از کنترلرهای فیزیکی
  • امکان خرید و ارتقاء تانک ها از بین 7 مدل مختلف
  • امکان تجهیز کردن و ارتقاء سلاح های جنگی تانک ها تا ده ها سطوح بالاتر
  • دارای بیش از 72 مرحله چالش برانگیز با سطح دشواری صعودی
  • وجود سیستم حرفه ای یادگیری مهارت های تاکتیکی جنگی

معرفی و بررسی بازی Block Tank Wars 2

Block Tank Wars 2 قسمت دوم از سری بازی های Block Tank Wars می باشد که توسط استودیوی Cube Software تولید و عرضه شده است. Block Tank Wars 2 به دنباله ی موفقیت نسبی قسمت اول ساخته شد اما نکته مهمی که راجع به آن وجود دارد، بهبودهای بسیار زیادی می باشد که نسبت به قسمت قبلی در آن رخ داده است. در واقع تفاوت های گرافیکی و بهبودهای گیمینگ بازی آنقدر زیاد هستند که بتوان Block Tank Wars 2 را یک بازی واحد و مستقل دانست.

در بازی Block Tank Wars 2 شما هدایت یک تانک جنگی در میدان مبارزه را بر عهده دارید. تانکی که در ابتدا بسیار ساده و ضعیف می باشد. وظیفه شما نابود کردن تمام دشمنان موجود در زمین مبارزه است. در هر مرحله، شما در مکانی مربعی شکل که با بلوک های مختلف در نقاط گوناگون پر شده است قرار دارید. از بلوک ها می توانید به عنوان سنگر و موانعی برای فرار از دست شلیک ها استفاده کنید.

گیم پلی و گرافیک بازی

با پد سمت چپ می توانید حرکت کنید. برای شلیک کردن به دشمنان هم کافیست انگشت خود را به سمت آن ها و درست به جایی که می خواهید هدف شما اصابت کند بگیرید. گرافیک بازی بسیار عالی و جذاب طراحی شده است. گیم پلی روان بازی تا 60 فریم بر ثانیه به خوبی پردازش می شود. جلوه های ویژه و افکت های دیدنی مثل انفجارها و آتش سوزی ها به خوبی طراحی شده اند و به اندازه کافی مهیج هستند.

Block Tank Wars 2 دارای بیش از 70 مرحله چالش برانگیز می باشد. در مراحل بالاتر تعداد دشمنان بیشتر شده و قدرت آن ها نیز افزایش می یابد. برای اینکه بتوانید به خوبی با آن ها مقابله کنید باید شما هم قدرت تانک خود را افزایش دهید. می توانید از قسمت فروشگاه بازی، تانک های بهتر بخرید و آن ها را ارتقاء دهید. Block Tank Wars 2 به علاقه مندان به بازی های سرگرم کننده و در عین حال چالش برانگیز پیشنهاد می شود.