کیف پول دیجیتالی و امن بیتکوین و اتریوم Blockchain – Bitcoin & Ether Wallet

Blockchain – Bitcoin & Ether Wallet بلاکچین یا همان بیت کوین و اتر را میتوان محبوب ترین و امن ترین کیف پول دیجیتال دنیا عنوان کرد که با استفاده از ان سرمایه های خود را به شکلی امن ذخیره و بلافاصله با هر شخص دیگری در جهان معامله و داد و ستد خواهید کرد. این برنامه ارزشمند توسط کمپانی Blockchain Luxembourg S.A. برای دستگاه های هوشمند اندرویدی طراحی و انتشار یافته است. این برنامه میتواند امکان انجام پرداخت‌ های خرد به صورت سریع را به ارمغان اورده و مشکل اساسی در زمینه در دسترس نبودن پول خرد را بر طرف سخته و ابزاری مناسب برای پرداخت الکترونیک در محیطی بسیار امن و اسان به حساب اید.

Blockchain - Bitcoin & Ether Wallet

ویژگی ها:

  • پشتیبانی از بیش از 25 زبان زنده دنیا مانند: انگلیسی، المانی و…
  • امکان ادغام با کارت‌های بانکی و قابلیت پذیرش در شبکه شتاب
  • امکان استفاده از ان در احراز هویت به عنوان کارت شناسایی
  • قابلیت ذخیره سازی اطلاعات و امتیاز دهی به امکانات ان
  • قابلیت استفاده به عنوان کارت تخفیف و بن های سازمانی
  • قابلیت تبدیل واحد محلی با تبدیل ارز به بیش از 20 نرخ موجود
  • امکان رمز گذاری کیف پول خود با سرور کمکی و حفاظت با PIN
  • قابلیت فعال سازی تصدیق هویت دو مرحله ای برای امنیت بیشتر
  • دارای رابط کاربری ساده و اسان با طراحی کاملا امن و پیشرفته

برای اشنایی بهتر با این Blockchain – Bitcoin & Ether Wallet بهتر است بدانید که کیف پول الکترونیک محصول تقریبا جدید برخی از بانک های کشور است که تلاش کرده اند با ارائه سرویس‌ های پرداخت‌ های خرد الکترونیک در بستری امن و سریع به دارندگان کیف پول امکانات جدیدی بدهد که از جمله این امکانات میتوان به پرداخت‌ های خرد روزانه خود اعم از خریدهای روزانه از مراکز خرید، خرید شارژ تلفن همراه، پرداخت کرایه سرویس حمل و نقل عمومی مانند: مترو، تاکسی و اتوبوس و یا پارکینگ‌های عمومی اشاره کرد.

همانطور که گفته شد، مهم‌ ترین قابلیت این برنامه، امکان انجام پرداخت‌ های خرد به صورت سریع و حذف مشکلات در دسترس نبودن پول خرد است که درحال حاضر بانک هایی مانند ملت و تجارت از ان پشتیبانی میکنند. به طور عامیانه میتوان گفت که با استفاده از این برنامه می توانید از دستگاه اندروید خود به کیف پول موجود خود دسترسی داشته باشید و یا یک کیف پول جدید ایجاد نمایید. قبل از هرچیزی بهتر است بدانید که این اپلیکیش پیشرفته و نوین، موفق به انجام ازمایش های امنیتی توسط محققان در سطح جهانی شده است که با استفاده از حفاظت با PIN محیطی امن را برای ایجاد کیف پول دیجیتالی شما ایجاده کرده است و با اتفاده از ان میتوانید موجودی خود را بررسی و یا مدیریت نمایید.