حاکم خون اشام Blood Tyrant

Blood Tyrant یکی از نمونه های موفق و بسیار جذاب در سبک بای های استراتژیکی و اکشن است که توسط کمپانی بازی سازی معروف Elex برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و توسعه یافته است. در این بازی شما باید یک نبرد جادویی و تکرار نشدنی را تجربه کرده و بهترین تاکتیک های خود را بادر دست داشتن طیف وسیعی از تجهیزات و شخصیت های جنگی، برای جلوگیری از نفوذ دشمن به نمایش بگذارید.

ویژگی ها:

  • تجربه جنگ های انلاین واقع گرایانه با دشمنان خود در دنیا
  • قابلیت مبارزه با دوستان خود در یک دنیای ازاد و جادویی
  • امکان استفاده از حرکت سریع برای رفتن به میدان جنگ
  • دارای طراحی بی سابقه از بزرگترین اتحادها و جنگ ها
  • امکان تشکیل یک اتحاد بزرگتر از چندین اتحاد مختلف
  • گسترش منطقه اتحاد در جهان و تسخیر میدان جنگ
  • دارای گرافیک عالی با گیم پلی اعتیاد اور و بی نقص

این بار برای تجربه یک بازی استراتژی جادویی دعوت شده اید که باید بهترین تاکتیک های خود را به نمایش بگذارید. چرا که پادشاهان زیادی در Blood Tyrant وجود دارند، اما تنها یک شاه واقعی باقی خواهد ماند. ایا شما همان هستید؟ بنابراین، قبل از هرچیز یک امپراتوری وسیع ایجاد کرده و با ارتقا انواع ساختمان ها و ساخت ابزار دفاعی برای حملات دشمنان اماده شوید.

مبارزه با دشمنان خود در یک دنیای ازاد و جادویی بصورت نبردهای ریل تایم، متحد شدن با اتحادهای دیگر و تبدیل شدن به بزرگترین اتحاد با تاکتیک های منحصر به فرد، گسترش اتحاد بزرگ خود در جهان و تسخیر میدان جنگ، ایجاد یک امپراطوری وسیع و نگهبانی از ان، امکان انجام مبارزات چند نفره تاکتیکی، رقابت با بازیکنان دیگر از سراسر جهان و … شاخص های اصلی این بازی مثال زدنی و اعتیاد اور به شمار میرود که میتواند تجربه متفاوتی را برای شما به ارمغان اورد.  همچنین، گرافیک hd و گیم پلی زیبا بازی با فضا سازی های حرفه ای، به خوبی توانسته تحولی عظیم را در بازی های جنگی و استراتژیکی ایجاد کرده و در کنار جنگ های انلاین واقع گرایانه، هیجان را در سراسر بازی تزریق کند.