بازی ترن هوایی خونین Bloody Roller Coaster

قابل استفاده برای عینک های واقعیت افزوده (VR)

اگر از علاقه مندان به بازی های ترسناک هستید و دوست دارید ترس و دلهره را تجربه کنید بازی Bloody Roller Coaster VR 2017 می تواند این هیجان را برایتان رقم بزند. این بازی داستان یک شهربازی دور افتاده را روایت می کند که ترن هوایی موجود در آن هنوز هم کار می کند. اما این ترن هوایی دارای شرایط نامساعدی است!

ویژگی ها:

  • انجام بازی با استفاده از عینک واقعیت افزوده
  • محیط بسیار ترسناک و رازآلود
  • وجود صحنه های ترسناک در طی بازی
  • در معرض خطر قرار گرفتن
  • وجود مانع های مختلف در راه ترن هوایی

 

مسیری که ترن هوایی بر روی آن در حال حرکت است دارای مشکلاتی است که از جمله آنها می توان به قطع شدن برخی از مسیرها اشاره داشت. اگر سرعت حرکت شما مناسب نباشد، ممکن است در این مکان های قطع شده تعادل خود را از دست داده و ترن از روی مسیر خارج شود. همچنین صحنه های ترسناک و دلهره اوری نیز در طی مسیر برایتان نمایش داده می شود که هیجان بازی را دو چندان می کند. اسفاده از واقعیت افزوده در Bloody Roller Coaster VR 2017 به هیجان و هرچه بیشتر ترس موجود در آن افزود است.

توجه: این بازی اندروید به صورت اختصاصی برای انجام با استفاده از عینک های واقعیت مجازی (واقعیت افزوده) طراحی شده است و هنگامی می توانید از انجام بازی لذت ببرید که از این عینک ها استفاده کنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام